Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Britka Betty-Ann Jones si rozhodne zaslúži prezývku „Mrs. Christmas“. Ako uvádza portál Dailymail, akčná dôchodkyňa si našla záľubu vo vianočnej výzdobe, a preto si od roku 1989 každoročne dekoruje svoj príbytok s 2 000 ozdobami a 14 000 svetlami.

Skutočnosť, že Betty-Ann rozhodne nie je z „chudobného kraja“, dokazuje fakt, že za výzdobu minula už 30 000 libier, v prepočte vyše 35 000 eur. Ako sa vyjadrila pre Dailymail, jej manžel Keith s ňou nadšenie nezdieľa, nerozumie je posadnutosti Vianocami a cíti sa z nej byť chorý. Okrem toho dodal, že je značne presýtený vianočnou výzdobou, ktorou oplýva každý roh ich spoločnej domácnosti.

Betty Vianocami žije už od leta a z toho dôvodu má vianočný stromček vyzdobený od augusta. Dokonca má jeden aj na toalete, čiže akčná dôchodkyňa nie je ochudobnená o vianočnú atmosféru ani pri riešení dôležitého biznisu.

https://www.profimedia.sk/

Dôchodkyňa každý rok zdobí a následne odzdobí celý dom a v rámci toho vybehne na rebrík aj 100-krát denne. Podľa vlastných slov je už na to príliš stará a obáva sa, že to už nebude vládať robiť.

Jej muž si myslí, že by vianočnú výzdobu mohli mať po celý rok, ale tiež si uvedomuje, že ona si zdobenie užíva až príliš na to, aby sa ho niekedy vzdala…

Nuž, ktovie, aké budeme mať my na staré kolená hobby a na čom si budeme „ulietavať“…

Zdroj: dailymail.co.uk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.