Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Britka Betty-Ann Jones si rozhodne zaslúži prezývku „Mrs. Christmas“. Ako uvádza portál Dailymail, akčná dôchodkyňa si našla záľubu vo vianočnej výzdobe, a preto si od roku 1989 každoročne dekoruje svoj príbytok s 2 000 ozdobami a 14 000 svetlami.

Skutočnosť, že Betty-Ann rozhodne nie je z „chudobného kraja“, dokazuje fakt, že za výzdobu minula už 30 000 libier, v prepočte vyše 35 000 eur. Ako sa vyjadrila pre Dailymail, jej manžel Keith s ňou nadšenie nezdieľa, nerozumie je posadnutosti Vianocami a cíti sa z nej byť chorý. Okrem toho dodal, že je značne presýtený vianočnou výzdobou, ktorou oplýva každý roh ich spoločnej domácnosti.

Betty Vianocami žije už od leta a z toho dôvodu má vianočný stromček vyzdobený od augusta. Dokonca má jeden aj na toalete, čiže akčná dôchodkyňa nie je ochudobnená o vianočnú atmosféru ani pri riešení dôležitého biznisu.

https://www.profimedia.sk/

Dôchodkyňa každý rok zdobí a následne odzdobí celý dom a v rámci toho vybehne na rebrík aj 100-krát denne. Podľa vlastných slov je už na to príliš stará a obáva sa, že to už nebude vládať robiť.

Jej muž si myslí, že by vianočnú výzdobu mohli mať po celý rok, ale tiež si uvedomuje, že ona si zdobenie užíva až príliš na to, aby sa ho niekedy vzdala…

Nuž, ktovie, aké budeme mať my na staré kolená hobby a na čom si budeme „ulietavať“…

Zdroj: dailymail.co.uk


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť