Skvelá správa pre hráčov: Remake Mafie bude aj s českým dabingom

„Nabídka, která se neodmítá…“

Zdroj: Hangar 13

Keďže prerábky legendárnych titulov občas vypustia niektoré obľúbené súčasti hier, boli celkom na mieste obavy, že hru Mafia: Definitive Edition si zahráme bez českých hlasov. Dnes, našťastie, vydavateľ Cenega Czech prišiel s veľmi potešujúcou správou.

V príspevku na Facebooku predstavila Cenega kolekciu Mafia Trilogy a priniesla dôležitú informáciu – prvý aj druhý diel trilógie bude obsahovať český dabing. Má to ale jeden háčik – kým pri dvojke je v texte uvedené slovíčko „původní“, pri jednotke chýba. Prvá Mafia teda bude mať nový dabing.

MAFIA: TRILOGY – NABÍDKA, KTERÁ SE NEODMÍTÁ

CZ DABING POTVRZEN U MAFIA I A MAFIA II. Představujeme Mafia: Trilogy od vývojářského studia Hangar 13 – kompletní vydání legendární herní série, které Vám umožní okusit život gangstera napříč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Americe. Kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 28. 8. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One.Mafia, oceňovaná herní série kriminálních dramat, má na svém kontě více než 18 milionů prodaných kopií po celém světě. Nyní mají hráči zcela poprvé možnost zažít všechny tři éry této vysoce ceněné akčně dobrodružné série na moderních konzolích.Definitivní vydání ságy organizovaného zločinu Mafia: Trilogy obsahuje:• Mafia: Definitive Edition – Kompletně a do detailu přepracovaná verze původní hry z roku 2002, která přinese zmodernizovaný herní scénář s novým bohatým dialogem, rozvinutější příběhové pozadí a dodatečné filmečky, zcela nové hratelné sekvence a prvky hratelnosti a mnohem více. A co je nejdůležitější – bude to stále ta Mafia, jak si ji pamatujete – jen ještě o kus lepší a zábavnější. Hra obsahuje český dabing.• Mafia II: Definitive Edition – Přepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalitě – 4K. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje původní český dabing.• Mafia III: Definitive Edition – Kompletní vydání původní hry z roku 2016. Obsahuje veškerý původní i bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, přídavky a aktualizace). Hra obsahuje české titulky.Více informací o kolekci Mafia: Trilogy se dozvíte na http://www.mafiagame.com/.#mafia #mafiatrilogy #hangar13 #2k

Gepostet von CENEGA CZECH am Dienstag, 19. Mai 2020

Definitive Edition bude oproti originálu rozsiahlejšia hra, dalo sa teda čakať, že pôvodný dabing nebude postačovať. Stále je otázne, pre aké riešenie sa vydavateľ rozhodol. Pôjde o úplne novú prácu s úplne novými hercami? Alebo budú pôvodné repliky originálnych hercov ponechané a pridajú sa nové nahrávky, určené novým postavám?

Kým väčšinu pôvodných hercov by sa zrejme dalo nahovoriť na reprízu svojich rol, je tu aj prípad, v ktorom to nie je možné. Fantastický Antonín Molčík, ktorý svoj hlas prenechal donovi Salierimu, už nie je medzi živými. Dúfajme, že sa veľmi skoro dozvieme, aké hlasy nakoniec v hre zaznejú.

Druhý a tretí diel Mafie si v rámci Mafia Trilogy môžeme zahrať už dnes. Prerobená jednotka sa objaví 28. augusta.

Zdroj: facebook.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
36
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na vlastnej koži: 7 dní som žila z potravín, ktoré som si nevybrala ja


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME