Slávna herečka Rosamund Pike žije v Česku. Podelila sa aj o vtipnú historku s opitými rafťákmi

Na Oscara nominovaná herečka nakrúca v Českej republike fantasy seriál The Wheel of Time.

Zdroj: Shutterstock, Profimedia

Známu herečku Rosamund Pike môžeš poznať z viacerých výborných filmov. Ako píše aj portál iDnes, zahrala si napríklad v bondovke Dnes neumieraj, ale za zmienku stoja aj kúsky ako Libertin, Pýcha a predsudok, Jack Reacher: Posledný výstrel, Hostiles či Stratené dievča.

Za posledný menovaný film si herečka odniesla chválu kritikov aj divákov, ako aj nomináciu na Oscara či Zlatý glóbus. Najnovšie sa objavila vo výbornej trilerovej satire I Care a Lot, ktorú môžeš nájsť na Netflixe. Za svoj výkon v tomto filme bola opäť nominovaná na Zlatý glóbus.

Shutterstock

Život v Českej republike si pochvaľuje

Možno ale nevieš, že slávna herečka už nejaký čas (konkrétne rok a pol) žije v Českej republike. Do Prahy sa spolu s rodinou presťahovala, keďže tam nakrúca fantasy seriál The Wheel of Time. Ten sa síce začal nakrúcať už v roku 2019, ale plány filmárom zhatila pandémia koronavírusu, takže produkcia bola niekoľkokrát prerušená. Rosamund sa objavila aj v najnovšej epizóde talk show Jimmyho Kimmela, kde nešetrila chválou na adresu českej metropoly. Život v Prahe sa veľmi páči nielen jej, ale aj jej deťom.

Prahu popísala ako nesmierne kultúrne mesto, plné rôznych príležitostí, ktoré je ideálne na výlety autom. V Českom Krumlove si herečka dokonca vyskúšala aj rafting. Na tento výlet vyrazila aj so svojimi dvoma synmi. Idylku im narušilo vtipné stretnutie s hlúčikom ľudí, ktorí boli podgurážení alkoholom.

Shutterstock

„Narazili sme na skupinu sporo odetých dievčat v bikinách s nafukovacím panákom s obrovskou erekciou, ktorého ťahali za člnom,“ povedala herečka s tým, že jej synovia na celú scénu hľadeli s nelíčenou fascináciou. „Prisahám, že som nikde nevidela takých opitých ľudí ako tam.

Jeden muž vstal a okamžite spadol tvárou na zem. Ďalší spadol cez okraj člna, bol úplne od bahna, a keď sa vyšplhal na čln, zašpinil všetky dievčatá bahnom.“ Škoda, že sme sa nedozvedeli, či sa Rosamund stretla s miestnymi, alebo inými turistami. Jej synovia si však tento výlet poriadne užili. Herečka prezradila, že od toho dňa je ich najobľúbenejšia hra „na opilcov“.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
18
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mamička zachytila vtipný záznam svojho syna, ako sa v noci rozprával s Alexou


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME