Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Známu herečku Rosamund Pike môžeš poznať z viacerých výborných filmov. Ako píše aj portál iDnes, zahrala si napríklad v bondovke Dnes neumieraj, ale za zmienku stoja aj kúsky ako Libertin, Pýcha a predsudok, Jack Reacher: Posledný výstrel, Hostiles či Stratené dievča.

Za posledný menovaný film si herečka odniesla chválu kritikov aj divákov, ako aj nomináciu na Oscara či Zlatý glóbus. Najnovšie sa objavila vo výbornej trilerovej satire I Care a Lot, ktorú môžeš nájsť na Netflixe. Za svoj výkon v tomto filme bola opäť nominovaná na Zlatý glóbus.

Shutterstock

Život v Českej republike si pochvaľuje

Možno ale nevieš, že slávna herečka už nejaký čas (konkrétne rok a pol) žije v Českej republike. Do Prahy sa spolu s rodinou presťahovala, keďže tam nakrúca fantasy seriál The Wheel of Time. Ten sa síce začal nakrúcať už v roku 2019, ale plány filmárom zhatila pandémia koronavírusu, takže produkcia bola niekoľkokrát prerušená. Rosamund sa objavila aj v najnovšej epizóde talk show Jimmyho Kimmela, kde nešetrila chválou na adresu českej metropoly. Život v Prahe sa veľmi páči nielen jej, ale aj jej deťom.

Prahu popísala ako nesmierne kultúrne mesto, plné rôznych príležitostí, ktoré je ideálne na výlety autom. V Českom Krumlove si herečka dokonca vyskúšala aj rafting. Na tento výlet vyrazila aj so svojimi dvoma synmi. Idylku im narušilo vtipné stretnutie s hlúčikom ľudí, ktorí boli podgurážení alkoholom.

Shutterstock

„Narazili sme na skupinu sporo odetých dievčat v bikinách s nafukovacím panákom s obrovskou erekciou, ktorého ťahali za člnom,“ povedala herečka s tým, že jej synovia na celú scénu hľadeli s nelíčenou fascináciou. „Prisahám, že som nikde nevidela takých opitých ľudí ako tam.

Jeden muž vstal a okamžite spadol tvárou na zem. Ďalší spadol cez okraj člna, bol úplne od bahna, a keď sa vyšplhal na čln, zašpinil všetky dievčatá bahnom.“ Škoda, že sme sa nedozvedeli, či sa Rosamund stretla s miestnymi, alebo inými turistami. Jej synovia si však tento výlet poriadne užili. Herečka prezradila, že od toho dňa je ich najobľúbenejšia hra „na opilcov“.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť