Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Slečna chcela domov nepozorovane prepašovať frajera. Zradila ju bezpečnostná kamera

Mamy vedia všetko. Tak to proste je.


Ako to, že mamy vedia všetko? Bermudský trojuholník sa môže schovať – toto je záhada všetkých záhad, ktorej vedecká komunita nevenuje dostatočnú pozornosť. Odkedy privedie na svet potomka, zrazu vidí aj za roh, a hoc je v práci krížom cez celé mesto, veľmi dobre vie, keď jej ratolesť vyvádza niečo nekalé. Nepochopiteľné.

Nepochybne sa to dialo od počiatku vekov, no pravdou je, že vymoženosti 21. storočia im túto prácu značne uľahčujú. Na vlastnej koži sa o tom presvedčila aj táto slečna. Carley, ktorá na TikToku vystupuje ako @carley_weaver1, sa snažila v maminej neprítomnosti nepozorovane prepašovať domov svojho nápadníka. Dá sa však objektívne skonštatovať, že také nepozorované to zase nebolo.

Zradila ju bezpečnostná kamera pred dverami

Bezpečnostná kamera, ktorá sníma, čo sa deje pred vchodovými dverami, nie je na Slovensku úplne najpopulárnejšia, za čo je väčšina mladých nepochybne celkom rada. V zahraničí však také šťastie nemajú. Carley bola v domnienke, že ju vypla, no správy od jej – nie práve nadšenej – mamy ju rýchlo vyviedli z omylu.

@carley_weaver1

what a great way to start the year 🥳 #fyp

♬ Stadium Rave – Spongebob Squarepants

„Ty tam niekoho máš?“ cinkla jej večer správa a nikto nepochybuje o tom, že mladej slečne vtedy poriadne stislo polky. „Koho si vlečieš do postele o takejto hodine ráno?“ nasledovala zase ďalšia. Keďže sa mama očividne nedočkala odpovede, skúsila to opäť ráno so slovami: „Haló, slečinka, ešte nie si hore? A čo tvoj posteľný spoločník?“

Z videa sa stal okamžitý virál, ktorý má momentálne viac ako tri milióny zhliadnutí. Možno práve preto sa rozhodla Carley objasniť maminu reakciu. „S mamou sme ako najlepšie kamarátky a na celej veci sme sa napokon zasmiali. Len ma zastihla trochu nepripravenú,“ vyjadrila sa v komentároch.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť