Slečna nabúrala autom. Privolaní záchranári si mysleli, že už je mŕtva

Mohla za to krv, ktorá ale nebola skutočná…

Zdroj: Wikimedia Commons

Myslíš, že máš naprd víkendy, pretože ťa nikto nezavolá von, a tak len hniješ sa sedačke, hľadíš do blba a vstrebávaš existenčnú krízu? Prípadne sa v piatok večer opiješ a zvyšné dva dni prehlbuješ intímne puto s hajzlovou misou? Tak to ti garantujeme, že na tom ešte ani zďaleka nie si najhoršie.

Kyslastá pachuť v ústach a opätovný pohľad na nedávnu večeru síce nie sú žiadna výhra, ale v porovnaní s víkendovým programom tejto slečny z Twitteru to vyzerá byť tá prijateľnejšia alternatíva. Slečne menom Sidney sa totiž podarilo rozflákať auto na totálku a ako bonus svojím zjavom vydesiť záchranárov.

Sidney sa po ceste domov z práce podarilo nápaliť autom do neznámeho objektu. Z nehody, našťastie, vyviazla živá a zdravá, aj napriek tomu boli privolaní záchranári presvedčení, že jej posledná minúta už odbila. Dôvodom bola krv, respektíve kvantá krvi, ktoré zdobili ako jej dlhé biele šaty, tak aj celú hlavu a tvár.

V tej rýchlosti im ani nenapadlo, že by krv nemusela prameniť zo zranení spôsobenými zrážkou, ale že sú súčasťou pracovného mundúru dievčaťa. Sidney totiž pracuje ako promotérka v dome hrôzy a v ten večer bola prezlečená za ústrednú postavu muzikálu Carrie.

Po práci bola unavená, nechcelo sa jej dávať dole mejkap ani skočiť do sprchy, tak vo svojej plnej hororovej kráse nasadla do auta a chcela ísť rovno domov. To, že jej plán zlyhal, už je asi jasné.

O svoje víkendové fiasko sa slečna podelila na svojom Twitteri a jej príspevok sa stal za krátky čas virálom. Doposiaľ vyzbieral takmer 400-tisíc srdiečok a množstvo komentárov od ľudí, ktorých jej príbeh úprimne pobavil. Našli sa však aj takí, ktorým to vtipné nepripadalo.

„Keby si vedela, ako príšerne sa záchranári cítia, keď nedokážu niekoho zachrániť, tak by si sa nesmiala,“ napísala jedna z užívateliek. Všetci sa však nepochybne zhodneme na závere, že najdôležitejšie je to, že sa nikomu nič nestalo.

Zdroj: SidwWolfe / Twitter 

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Google odhalil najhľadanejšie halloweenske kostýmy za rok 2019. Prvé miesto ťa určite prekvapí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME