Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Myslíš, že máš naprd víkendy, pretože ťa nikto nezavolá von, a tak len hniješ sa sedačke, hľadíš do blba a vstrebávaš existenčnú krízu? Prípadne sa v piatok večer opiješ a zvyšné dva dni prehlbuješ intímne puto s hajzlovou misou? Tak to ti garantujeme, že na tom ešte ani zďaleka nie si najhoršie.

Kyslastá pachuť v ústach a opätovný pohľad na nedávnu večeru síce nie sú žiadna výhra, ale v porovnaní s víkendovým programom tejto slečny z Twitteru to vyzerá byť tá prijateľnejšia alternatíva. Slečne menom Sidney sa totiž podarilo rozflákať auto na totálku a ako bonus svojím zjavom vydesiť záchranárov.

Sidney sa po ceste domov z práce podarilo nápaliť autom do neznámeho objektu. Z nehody, našťastie, vyviazla živá a zdravá, aj napriek tomu boli privolaní záchranári presvedčení, že jej posledná minúta už odbila. Dôvodom bola krv, respektíve kvantá krvi, ktoré zdobili ako jej dlhé biele šaty, tak aj celú hlavu a tvár.

V tej rýchlosti im ani nenapadlo, že by krv nemusela prameniť zo zranení spôsobenými zrážkou, ale že sú súčasťou pracovného mundúru dievčaťa. Sidney totiž pracuje ako promotérka v dome hrôzy a v ten večer bola prezlečená za ústrednú postavu muzikálu Carrie.

Po práci bola unavená, nechcelo sa jej dávať dole mejkap ani skočiť do sprchy, tak vo svojej plnej hororovej kráse nasadla do auta a chcela ísť rovno domov. To, že jej plán zlyhal, už je asi jasné.

O svoje víkendové fiasko sa slečna podelila na svojom Twitteri a jej príspevok sa stal za krátky čas virálom. Doposiaľ vyzbieral takmer 400-tisíc srdiečok a množstvo komentárov od ľudí, ktorých jej príbeh úprimne pobavil. Našli sa však aj takí, ktorým to vtipné nepripadalo.

„Keby si vedela, ako príšerne sa záchranári cítia, keď nedokážu niekoho zachrániť, tak by si sa nesmiala,“ napísala jedna z užívateliek. Všetci sa však nepochybne zhodneme na závere, že najdôležitejšie je to, že sa nikomu nič nestalo.

Zdroj: SidwWolfe / Twitter 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť