Slečna napísala chlapcovi, ktorý sa jej páčil. Odpovede sa dočkala až o osem rokov neskôr

Chlapec si vymyslel parádnu výhovorku.

Zdroj: © Profimedia

Neodpisovanie, to všetci veľmi dobre poznáme. Napíše ti niekto, na koho absolútne nemáš náladu, a zrazu by si radšej povysával Saharu do posledného zrnka piesku, ako sa obťažoval s formuláciou spoločensky prijateľnej odpovede.

A tak to odkladáš a odkladáš, až do poslednej možnej chvíle… až ti to totálne vyfučí z hlavy. To sa pravdepodobne stalo aj v tomto prípade, o ktorom informuje DailyMail.

V ideálnom svete by táto správa upadla do zabudnutia navždy. Človek na druhej strane by sa s vedomím, že si naničhodný ignorant, posunul ďalej a ty by si žil život v sladkej nevedomosti s pokojom na duši. Lenže to by nebol tvoj mozog, keby o tretej ráno nevylovil z pamäti podobnú perličku a nezačal ťa ňou bombardovať. Že?!

© Profimedia

Takže bum – máme tri hodiny ráno a na tanieri jednu správu spred týždňa, mesiaca či roka, s ktorou sa, či chceš, či nechceš, musíš nejako popasovať. Prichádza panika a chvíľka kreativity. Treba vymyslieť výhovorku, nejakú prudko uveriteľnú, vďaka ktorej si druhá osoba nebude myslieť, že si totálny kretén.

Recept na dokonalú výhovorku

Hodil si mobil krížom cez Tichý oceán a neskutočne dlho hľadal číslo na pobrežnú hliadku, ktorá by ho bola ochotná vyloviť? Asi ťažko. Upadol si do kómy a potom sa trištvrte roka učil znovu ovládať vlastné končatiny? To je… no prinajmenšom trochu morbídne. Takže nič. Počkať, počkať… čo takto update telefónu?

© EMEFKA

Ten predsa trvá celú večnosť! K tomuto brilantnému záveru dospel aj chalanisko, kedysi objekt záujmu mladej Austrálčanky menom Sally. „Ahoj, práve som dostal tvoju správu. Môj telefón si robil update a trvalo to strašne dlho,“ napísal jej do správy. A možno by mu to aj bola zožrala, možno fakt hej… keby táto správa neprišla po ôsmich rokov.

Trpezlivosť ruže prináša

Osem rokov. Tomu sa hovorí trpezlivosť, ak je niekto naozaj ochotný čakať na update osem rokov. Toho chlapca by sa mala Sally držať. Celá ich konverzácia vlastne odštartovala 17. júla 2011, keď sa jej chalanisko prvý raz prihovoril slovami: „Ahoj kráska, ako sa máš?“

© Profimedia

Dievča ho chcelo nechať vydusiť, lebo tak sa to predsa pri randení robí, a na odpoveď ho nechalo čakať celé tri dni. To však ešte netušila, že nakoniec bude ona tá, ktorá sa načaká večnosť. Ako to skončilo, už dobre vieme. Konverzácia sa nedávno objavila na Instagramovom profile, ktorý zbiera podobné srandičky a odvtedy si vyslúžila už viac než 10-tisíc lajkov.

Zdroj: dailymail.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
103
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Voľby 2020: Slováci sa podelili o vtipné príhody, ktoré zažili pri volebných urnách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME