Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Niektorí ex partneri (alebo ex partnerky) sú ako chodiace nočné mory. Nielenže vás pomaly postupne devastovali počas vzťahu, ešte sa v tom rozhodli pokračovať aj po ňom. Fasa.

Niektorí nedajú pokoja hneď od začiatku, iní si najprv počkajú, kým sa ti zahojí zlomené srdiečko, a potom sa objavia ako prízrak. Tak či onak, je to naprd. Naťahovačky s nimi sú totálnou stratou času a najhoršie na tom je, že sa im sem-tam podarí naštrbiť to, čo si si stihla vybudovať.

Bolo dobré rozhodnutie, že sme sa rozišli? Mohlo by to tentokrát vyjsť? A už sa to ťahá… po stý raz stúpaš do tej istej rieky a dúfaš, že tentokrát v nej už nepláva ten aligátor, čo ti predtým odhryzol polku nohy. Prekvapko, naivka, pláva. A zavolal si kamošov.

Ako prevencia pred opätovným emocionálnym stroskotaním poslúži prerušenie kontaktu. Nemusíš predsa čeliť vlne nostalgie a medových motúzov, keď sa s ním nebudeš vybavovať. Lenže, ako sme už spomínali, niektorí si jednoducho nedajú povedať. Snažia sa ti do života votrieť stoj čo stoj a tebe už naozaj dochádzajú diplomatické spôsoby, ako ho posielať do r*ti.

https://giphy.com/gifs/eonline-keeping-up-with-the-kardashians-kuwtk-5Y9vIdfPFvK9tVtxr3

Na prvý pohľad sa zdá, že toto je ten druh situácie, z ktorej nemožno nič vyťažiť. Živým dôkazom toho, aké chybné toto zdanie je, je slečna, ktorá sa nedávno na Twitteri podelila o dva screenshoty. Toni Osborne na svoj profil zavesila útržok rozhovoru s jej bývalým priateľom, ktorý sa chcel len porozprávať.

Chlapíka údajne nevidela tri roky a vonkoncom jej nechýbal. Bol to jeden z tých, ktorý lietal za každou sukňou, myslel obsahom nohavíc a veľmi rád si na nej vybíjal svoje komplexy. Skrátka frajer na pohľadanie… teraz, po trojročnej odmlke, si však spomenul na svoju ochotnú bývalú a rozhodol sa ju kontaktovať. V správe hovorí, že urobí naozaj čokoľvek, aby s ním Toni prehodila pár slov.

Dievča sa vynašlo a pohotovo zaregovalo. Prisľúbilo rozhovor… za poplatok sto libier! Vraj za to všetko, čo jej daný chalanisko navyvádzal, je to dokonca prinízke odškodné. Ešte prekvapivejšie, ako samotná žiadosť, je fakt, že chalan jej peniaze naozaj poslal.

https://twitter.com/toniosborne_

Jej tweet si už vyslúžil viac ako 33-tisíc lajkov.

Čo sa dialo potom nevedno, no jedno je isté – bolo to zaujímavé využitie situácie. No na druhej strane, ako sa hovorí, keď ti dá život citróny, urob si citronádu. A keď ti pod nohy hodí otravného ex, tak ho ošklb o nejaké tie drobné.

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Toni Osborne / twitter.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.