Slečna naúčtovala svojmu nevernému ex 100 eur zato, že s ním prehovorí

Keď ti dá život citróny…

Niektorí ex partneri (alebo ex partnerky) sú ako chodiace nočné mory. Nielenže vás pomaly postupne devastovali počas vzťahu, ešte sa v tom rozhodli pokračovať aj po ňom. Fasa.

Niektorí nedajú pokoja hneď od začiatku, iní si najprv počkajú, kým sa ti zahojí zlomené srdiečko, a potom sa objavia ako prízrak. Tak či onak, je to naprd. Naťahovačky s nimi sú totálnou stratou času a najhoršie na tom je, že sa im sem-tam podarí naštrbiť to, čo si si stihla vybudovať.

Bolo dobré rozhodnutie, že sme sa rozišli? Mohlo by to tentokrát vyjsť? A už sa to ťahá… po stý raz stúpaš do tej istej rieky a dúfaš, že tentokrát v nej už nepláva ten aligátor, čo ti predtým odhryzol polku nohy. Prekvapko, naivka, pláva. A zavolal si kamošov.

Ako prevencia pred opätovným emocionálnym stroskotaním poslúži prerušenie kontaktu. Nemusíš predsa čeliť vlne nostalgie a medových motúzov, keď sa s ním nebudeš vybavovať. Lenže, ako sme už spomínali, niektorí si jednoducho nedajú povedať. Snažia sa ti do života votrieť stoj čo stoj a tebe už naozaj dochádzajú diplomatické spôsoby, ako ho posielať do r*ti.

https://giphy.com/gifs/eonline-keeping-up-with-the-kardashians-kuwtk-5Y9vIdfPFvK9tVtxr3

Na prvý pohľad sa zdá, že toto je ten druh situácie, z ktorej nemožno nič vyťažiť. Živým dôkazom toho, aké chybné toto zdanie je, je slečna, ktorá sa nedávno na Twitteri podelila o dva screenshoty. Toni Osborne na svoj profil zavesila útržok rozhovoru s jej bývalým priateľom, ktorý sa chcel len porozprávať.

Chlapíka údajne nevidela tri roky a vonkoncom jej nechýbal. Bol to jeden z tých, ktorý lietal za každou sukňou, myslel obsahom nohavíc a veľmi rád si na nej vybíjal svoje komplexy. Skrátka frajer na pohľadanie… teraz, po trojročnej odmlke, si však spomenul na svoju ochotnú bývalú a rozhodol sa ju kontaktovať. V správe hovorí, že urobí naozaj čokoľvek, aby s ním Toni prehodila pár slov.

Dievča sa vynašlo a pohotovo zaregovalo. Prisľúbilo rozhovor… za poplatok sto libier! Vraj za to všetko, čo jej daný chalanisko navyvádzal, je to dokonca prinízke odškodné. Ešte prekvapivejšie, ako samotná žiadosť, je fakt, že chalan jej peniaze naozaj poslal.

https://twitter.com/toniosborne_

Jej tweet si už vyslúžil viac ako 33-tisíc lajkov.

Čo sa dialo potom nevedno, no jedno je isté – bolo to zaujímavé využitie situácie. No na druhej strane, ako sa hovorí, keď ti dá život citróny, urob si citronádu. A keď ti pod nohy hodí otravného ex, tak ho ošklb o nejaké tie drobné.

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: Toni Osborne / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nový Leví kráľ či Dumbo. Aké hrané disneyovky nás čakajú v najbližšej dobe?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME