Slečna objasnila bizarnú dánsku tradíciu. Nevyhne sa jej nikto, kto je na 25. narodeniny nezadaný

Toto by si naozaj zažiť nechcel.

Zdroj: Shutterstock

Píše sa 21. storočie a potreba hnať sa ozlomkrky do manželstva u mladých ľudí čoraz väčšmi absentuje. Kedysi to bolo inak. Svadba bola prioritou číslo jedna, potom deti, a ľudia, čo to všetko do určitého veku nestihli, spadli do priepasti spoločenských vyvrheľov. No dnes? Dnes si môže robiť, kto chce, čo chce, a okrem tety, čo má potrebu rýpať na každej rodinnej oslave, je to každému fuk. 

Chceš žiť s frajerom pod jednou strechou, ale na svadbu nemáte peniaze? No a čo. Žijete. Chceš ostať single do konca života a voľný čas obetovať záchrane ohrozených druhov tropických žiab? Nech sa páči. Dnes sa už hodnota človeka neodvíja od toho, ako rýchlo sa mu podarilo splašiť schopnú polovičku a tvoj milostný život je vec čisto súkromná. Teda za predpokladu, že nežiješ v Dánsku. 

Shutterstock

Kelly, ktorá na TikToku vystupuje ako @kellylouisekilljoy, sa v nedávnom videu na sociálnej sieti podelila o bizarnú tradíciu, z ktorej nezadaní ľudia neskáču práve meter dvadsať od radosti. V Dánsku je totiž zvykom dať na 25. narodeniny človeku vyžrať, že si ešte nikoho nenarazil. A rozhodne to nie je nič príjemné.

Nezadaní ľudia verzus kýbeľ plný škorice

Škorica. Táto svojská tradícia zahrňuje kvantum škorice. Ako hovorí Kelly vo virálnom videu, ktoré má momentálne už viac ako 4 milióny zhliadnutí, na 25. narodeniny sa majú slobodní ľudia fakt na čo tešiť. Kamaráti ich totiž priviažu k najbližšiemu stĺpu, oblejú ich vodou, a potom na nich nasypú kvantum (naozaj že KVANTUM) škorice. 

@kellylouisekilljoy

Have you ever encountered spicy streets in Denmark? 🌶🇩🇰 #denmark #danish #birthdaytradition

♬ original sound – Kelly Louise Killjoy

„Táto tradícia vznikla z inej, staršej. Presne to isté robíme totiž aj na 30. narodeniny, ak človek stále nemá manžela alebo manželku, ale s čiernym korením,“ vysvetľuje Kelly. Ťažko povedať, čo z toho je horšie. To už necháme na posúdenie tebe. Ale teraz už aspoň vieš, že ak v uliciach Dánska narazíš na hnedé fľaky pri stĺpoch, pár hodín dozadu sa tam udial takýto masaker.

Zdroj: kellylouisekilljoy / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
3
Haha
Woow Woow
11
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TikTokom sa šíri trend, ktorý môže viesť k nechcenej výrobe bojového plynu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME