Slečna odhalila v kamarátovej kúpeľni nečakanú „hračku“ z mydla

Toto vidieť nemala…

Zdroj: Olivia Paige / Facebook

POZOR! OBSAH 18+

Ak si ešte dieťa, nemôžeš si čítať článok, kde sú nahé tety a ujovia, zbrane, drogy, násilie či iné veci, ktoré sú NSFW.

Emefka

Dnešná doba internetová má svoje výhody, no ruka v ruke s nimi prichádza aj kvantum nesporných nevýhod. Napríklad to, že sa z každého drobného trapasu môže stať kauza svetových rozmerov, na ktorej sa budú rehotať ešte ďalšie dve generácie a pri troche škodoradosti zo strany pozostalých ti ju dajú aj vygravírovať na hrob. Stačia dva kliky, capiť to na fejsbúky a čakať, či motyka vystrelí.

To, aké skvelé je, keď začne tvoj súkromný biznis pretriasať v online sfére široká verejnosť, si na vlastnej koži otestoval kamarát slečny menom Olivia. Tej sa podarilo odhaliť čosi, čo rozhodne nebolo súce pre jej oči, a očividne jej prišlo náramne vtipné s tým oboznámiť zvyšok internetu. A možno by na tom nebolo nič také katastrofálne… keby sme sa tu nebavili o mydlovej vagíne.

Nepríjemné objavenie

Olivia čakala kamaráta pred jeho domom dobrých desať minút, a keď konečne otvoril dvere, ospravedlnil to tým, že sa sprchoval. Mali ísť spolu na dlhšiu cestu autom, preto sa dievča rozhodlo preventívne použiť toaletu.

A tam jej do očí skočil tento zázrak. Tuhé mydlo s dierou v strede, z ktorého aj jedinec sexuálne neskúsený šípi, že portál do Narnie to asi nebude. Aj keď, ako sa to vezme…

Také obyčajné mydlo…

Gepostet von Olivia Paige am Montag, 4. November 2019

„Pomaranče, grepfruity, vodné melóny… to už skúšali mnohí. Ale mydlo? To ma prekvapilo,“ píše Olivia vo svojom príspevku, ktorého súčasťou je až príliš detailná fotodokumentácia inkriminovanej erotickej pomôcky. Príspevok sa stal virálom. Nečakane. Netrvalo dlho, kým sa k nemu okrem 33-tisícov iných užívateľov dostal aj kamarát, ktorému mydlo patrilo. A nebol z toho nadšený. Nečakane.

Fotku mu ukázal jeho spolubývajúci, ktorý okamžite spoznal ich kúpeľňu, a tým level trápnosti celej situácie stúpa ešte tak o tri oktávy. Nahnevaný chlapík kontaktoval Oliviu, no debata nešla celkom podľa predstáv. Obhajovala sa tým, že nikde nezverejnila jeho meno a že absolútne nečakala, ako sa to celé vykľuje. Žiadny jej predchádajúci post sa totiž podobného úspechu nedočkal.

„Lebo teraz som už slávny.“

Gepostet von Olivia Paige am Montag, 4. November 2019

V tejto fáze sa zdalo, že ich kamarátstvo utrpelo vážne rany a schyľuje sa k jeho koncu. Chalan prestal odpovedať a Oliviu si zablokoval. Neskôr sa umúdril, odblokoval ju a obnovenie kontaktu pokrstil touto netradičnou prosbou: „Keďže sa z toho stal virál, ak raz natočím video na PornHub aj s tým mydlom, pripneš ho k tomu príspevku? Lebo vieš, teraz som už slávny.“

A tej svojej slávy sa zhostil priam bravúrne. Založil si meme stránku s názvom Soap Dude, na ktorej zdieľa všakovaké obrázkové bizarnosti spojené s penetráciou hygienických pomôcok. V poslednom príspevku prezradil toto: „Video je natočené. Ak bude mať táto stránka tisíc lajkov, ide na internet.“ Otázne však je, či to je presne to, čo chceme vidieť…

Zdroj: Olivia Paige / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
20
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
48
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Hollywood plánuje nasadiť mŕtvych hercov. Prvým na rade je legendárny James Dean

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME