Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Je veľa vecí, ktoré môžu ísť pri rekonštrukcii kúpeľne zle, a fakt, že dnes sa už na majstra hrá každý druhý Feri z Hornej Marikovej, tomu vonkoncom nepridáva. Peniaze brať, na to by ich bolo, ale výsledná práca stojí za prd. Kachličky nakrivo, sprcha zle vyspádovaná, v zrkadle si vďaka strategickému umiestneniu rovno pod stropom môžeš obzerať tak akurát čelo… no proste celé zle.

Našťastie, slečna, ktorá sa nedávno stala internetovým virálom, ani jeden z týchto problémov nemala. Nanešťastie však mala iný. Uprostred prerábky totiž stratila mačku a ako to už s týmito zvieratkami býva, dosť dlho si to nevšimla. Vo videu, ktoré má momentálne viac ako 8 miliónov zhliadnutí, internetu prezradila, kde ju napokon našla. 

Shutterstock

Možno sa pýtaš, ako sa dá v jednom byte stratiť mačka, no asi by nebolo od veci spomenúť si, ako dlho si dnes ráno pred odchodom do práce hľadal mobil. A to tvoj mobil nemá záľubu pchať sa do tých najmenších priestorov a čučať tam, až dokiaľ všetci naokolo od strachu nezošedivejú. Každopádne, mačka bola fuč… a potom Giavanna, ktorá na TikToku vystupuje ako @giavannaaaa__, začula mňaukanie.

Mačka sa počas rekonštrukcie zasekla v stene

„Akurát nám položili kachličky a zrazu počujem mňau. Moja mačka sa zasekla v stene,“ píše vo videu, ktoré zachytáva, ako sa im napokon čiernu chlpatú guľu podarilo vyslobodiť. Našťastie, Američania žijú v „papierových“ domoch a vyrezať dieru do steny nebol taký problém ako v typickej slovenskej bytovke. Ani sa teda nenazdali a mačka bola vonku.

@giavannaaaa__

soooo my cat got stuck behind the wall when our tile went up today…. #fyp #foryou #catsoftiktok #cat #wtf

♬ Oh No – Kreepa

Ľudia na internete sa na celej situácii výdatne bavili. Niektorí z komentujúcich sa podelili o vylomeniny vlastných domácich maznáčikov, ktorí sa tiež z ničoho nič vyparili. „Náš pes raz zmizol na dva dni. Obvolala som útulky, hľadala ho všade… nič. Nakoniec som zistila, že vybehol po schodoch na povalu a tak sa bál zísť dolu, že tam čakal, kým ho nájdeme,“ prezradila jedna z používateliek.

Zdroj: giavannaaaa__ / TikTok


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.