Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda

Je veľa vecí, ktoré môžu ísť pri rekonštrukcii kúpeľne zle, a fakt, že dnes sa už na majstra hrá každý druhý Feri z Hornej Marikovej, tomu vonkoncom nepridáva. Peniaze brať, na to by ich bolo, ale výsledná práca stojí za prd. Kachličky nakrivo, sprcha zle vyspádovaná, v zrkadle si vďaka strategickému umiestneniu rovno pod stropom môžeš obzerať tak akurát čelo… no proste celé zle.

Našťastie, slečna, ktorá sa nedávno stala internetovým virálom, ani jeden z týchto problémov nemala. Nanešťastie však mala iný. Uprostred prerábky totiž stratila mačku a ako to už s týmito zvieratkami býva, dosť dlho si to nevšimla. Vo videu, ktoré má momentálne viac ako 8 miliónov zhliadnutí, internetu prezradila, kde ju napokon našla. 

Shutterstock

Možno sa pýtaš, ako sa dá v jednom byte stratiť mačka, no asi by nebolo od veci spomenúť si, ako dlho si dnes ráno pred odchodom do práce hľadal mobil. A to tvoj mobil nemá záľubu pchať sa do tých najmenších priestorov a čučať tam, až dokiaľ všetci naokolo od strachu nezošedivejú. Každopádne, mačka bola fuč… a potom Giavanna, ktorá na TikToku vystupuje ako @giavannaaaa__, začula mňaukanie.

Mačka sa počas rekonštrukcie zasekla v stene

„Akurát nám položili kachličky a zrazu počujem mňau. Moja mačka sa zasekla v stene,“ píše vo videu, ktoré zachytáva, ako sa im napokon čiernu chlpatú guľu podarilo vyslobodiť. Našťastie, Američania žijú v „papierových“ domoch a vyrezať dieru do steny nebol taký problém ako v typickej slovenskej bytovke. Ani sa teda nenazdali a mačka bola vonku.

@giavannaaaa__

soooo my cat got stuck behind the wall when our tile went up today…. #fyp #foryou #catsoftiktok #cat #wtf

♬ Oh No – Kreepa

Ľudia na internete sa na celej situácii výdatne bavili. Niektorí z komentujúcich sa podelili o vylomeniny vlastných domácich maznáčikov, ktorí sa tiež z ničoho nič vyparili. „Náš pes raz zmizol na dva dni. Obvolala som útulky, hľadala ho všade… nič. Nakoniec som zistila, že vybehol po schodoch na povalu a tak sa bál zísť dolu, že tam čakal, kým ho nájdeme,“ prezradila jedna z používateliek.

Zdroj: giavannaaaa__ / TikTok


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť