Slečna poslala mame fotku svojej novej izby. Tá si na nej všimla niečo veľmi chúlostivé

Hups.

Zdroj: ella_vdm / Twitter

Bez ohľadu na to, či máš s mamou štandardný „zavri hubu a dojedz ten špenát“ vzťah alebo skôr kamarátsky, to posledné, čo chceš, je rozoberať s ňou svoj sexuálny život a rôzne prapodivné fetiše. Vzájomná dôvera je jedna vec, ale vešať jej na nos, že máš rada, keď ťa v posteli niekto škrtí… nie. Proste nie. Borenie vesmírnych zákonov predsa nemáš v popise práce.

Lenže nie vždy ide všetko podľa plánu, nie vždy ti hrá osud do karát a niekedy to vyústi do riadnej polky-sťahujúcej situácie, keď naservíruješ mame vzorku svojich sexuálnych radovánok rovno pred nos. To sa stalo aj Elle Martine, mladej samozvanej speváčke a skladateľke, ktorá poslala mame celkom nevinnú fotografiu svojej novej izby.

Od pochvaly na konto svojich aranžérskych schopností až po kritiku dekoratívnych vankúšov čakala ako odpoveď asi hocičo. A predsa nebola pripravená na to, čo prišlo. Ako to už býva, mamy majú orlí zrak a ich pozornosti neujde nič. Naozaj, naozaj nič. Dokonca ani putá, ktoré Elle zabudla zvesiť z postele a ktoré si na fotke, samozrejme, nevšimla.

„Pekné,“ odpísala najprv ničnetušiaca mama, no potom poriadne zaostrila, priblížila… a bum. Putá boli tam. „Teda, až na tie putá,“ dodala hneď za tým a človek nemusí byť telepat, ani prekypovať empatiou, aby vedel, že sa chudáčka Elle v tej chvíli chcela od hanby prepadnúť. Snažila sa to zamaskovať bravúrnou výhovorkou o tom, že putá nie sú jej a že patria kamošovi, ktorý u nej cez leto točil krátky film.

View this post on Instagram

picnic ready

A post shared by ella martine♥️ (@ella.martine) on

Asi viete, ako to dopadlo. Hoci naše mamy vyrastali v bezmobilovej ére, v ktorej si odpoveď na otázku „prečo majú muži bradavky“ musel nájsť človek v encyklopédii (tebe stačí, keď si prečítaš náš seriál Kamarát sa pýta), ale to neznamená, že sú úplne mimo. A že si nevedia dať dohromady dve a dve. Mamina, pochopiteľne, z erotickej pomôcky nebola dvakrát nadšená a trvala na tom, nech ich dá Elle okamžite preč.

A to ešte ani len netuší, že celý priebeh situácie dcérenka referuje na svojom Twitteri. Bohvie, čo by na to povedala…

Zdroj: ella_vdm / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
7
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy ľudí na verejných WC, s ktorými sa pravidelne stretáva každý z nás

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME