Slečna s amputovanou nohou dostala pod nevinnou fotkou spŕšku nevhodných komentárov

Prečo?!

Zdroj: cherie.louise / Instagram

Píše sa 21. storočie. Od kresania ohňa v jaskyni sme sa už trochu posunuli a dnes tu máme vegánske párky, vesmírne stanice a dokonca si na nich môžu astronauti vypekať čokoládové koláčiky. Ľudská rasa prosperuje, dalo by sa povedať. A preto sa tak akosi automaticky očakáva, že jej stúpenci budú mať o čosi viac ako dve funkčné mozgové bunky. Omyl.

Stále sa nájdu jedinci s nevyvinutou šedou mozgovou kôrou, ktorí robia obyvateľom našej modrej planéty hanbu v celej galaxii. Našťastie tam zatiaľ nemajú internet. Ak by totiž mali, mohli by naraziť na príspevok od hendikepovanej slečny menom Cherie, pod ktorým sa z nevysvetliteľných dôvodov zhromaždili indivíduá najnechutnejšieho kalibru, aký len existuje. A to by k nám už asi nikto nechcel prísť v mieri.

27-ročná Austrálčanka s amputovanou nohou zavesila nedávno na Twitter svoju fotku. Zrkadlová klasika, nič špeciálne. Ani vo sne by jej však nenapadlo, aká mela sa pod ňou strhne, a čo za perverzné a nemiestne komentáre budú užívatelia mužského pohlavia schopní vyplodiť. V komentárovej sekcii sa teda spustila debata, ktorú by za normálnu považoval hádam len niekto s prázdnom v lebečnej dutine.

„Znásilniť takúto babu by dalo 2-krát menej námahy, keďže s tou jednou nohou toho veľa nezmôže,“ napísal jeden z užívateľov. A potom to už išlo dole vodou pomerne rýchlo. „Misionárska poloha by s ňou možno ešte šla, ale čo tak zozadu na štyroch?!“ napísal zase ďalší. Tieto dva komentáre sú len vzorkou toho, čo možno pod jej nevinnou fotkou nájsť. Ďalšie prasačiny už menovať netreba, obraz ste si hádam urobili sami.

Zatiaľčo väčšine online komunity prišli tieto poznámky absolútne na hlavu, našli sa aj takí, ktorí vinu hádzali na plecia Cherie. „Čo čakáš, keď na net capneš fotku, na ktorej si takmer nahá?“ vysmial ju chlapík a na jeho úvahe je zlé snáď všetko, čo tam zlé môže byť. Po prvé, Cherie je na fotke oblečená a tielko so sukňou naozaj nemožno považovať za nejaký prudko vyzývavý outfit.

Po druhé, aj keby bola v plavkách na pláži, alebo pre nás za nás aj nahá, ešte to nikomu nedáva právo analyzovať, aké jednoduché by bolo strčiť jej pohlavný úd do zakázaných otvorov. Bez jej súhlasu. Bodka.

Zdroj: HowThoMate / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
54
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Obetavý muž začal pred desiatimi rokmi zachraňovať psíky. Dnes mu ich robí spoločnosť až 750

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME