Dnes chce byť každý influencerom, pretože byť influencerom je skutočná práca snov. Celý deň sa váľaš niekde pri bazéne, džgáš do seba fotogenické jedlo, objavuješ svet a všetky jeho fascinujúce zákutia a niekde pomedzi to sa fotíš. Aby všetci vedeli, že to robíš. A keď to náhodou, ale naozaj len náhodou, nerobíš, tak sa aspoň tváriš, že áno.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Vysokoškoláčka Casey Sosnowski z americkej Floridy by veľmi, ale naozaj veľmi, chcela byť jednou z nich. Bohužiaľ, so svojou chabou desiatkou tisícov sledovateľov na instagrame je len v úplných začiatkoch svojej kariéry. Použila teda overenú taktiku na privolanie ďalších zblúdilých duší, ktoré sa chcú pozerať na niečo, čo samé nemajú – začala sa hrať, aká je štíhla, krásna a hlavne fit.

Odfotila sa v prostredí, ktoré vyzerá ako lesík, v športovom oblečení s fľaškou vody v ruke a capla ju na svoj profil aj s popisom, ako veľmi sa teší na svoju prechádzku v prírode. A všetci by jej to aj boli zožrali… nebyť sabotáže na rodinnom fronte. Fotku totiž odhalila jej sestra Carly a hneď jej bolo jasné, koľká bije.

Casey na žiadnej prechádzke nebola. Malebný lesík nie je neďaleko oklahomského jazera, ako tvrdila pôvodná lokalita fotografie… je to ich vlastná záhrada. Sesterská rivalita nepustí, preto sa Carly so svojím objavom okamžite podelila na Twitteri. Tam postla dve fotky – originálnu, ktorú má Casey na profile a vedľa nej tú, ako sa fotí u nich v záhrade. A galiba bola na svete.

Po veľkom odhalení zmenila na záchranu situácie wannabe influencerka popis svojej fotografie. Ten teraz hlása: „Išla som na prechádzku? Nie. Je to len moja záhrada? Možno.“ No všetci už vedeli, ako to vlastne bolo. Na druhú stranu, fotka, ktorá pôvodne získala len niečo okolo tridsiatky lajkov, ich má teraz viac ako päť tisíc. Žeby to celé napokon bola len dobrá marketingová stratégia?

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Zdroj: unilad.co.uk 


Tagy:
REKLAMA
Michaela Molnárová
Písanie je pre mňa spôsob, ako sprostredkovať realitu ostatným. Venujem sa mu odmalička a profesionálne pôsobím na EMEFKE od roku 2017. Mojou špecializáciou sú ľudské príbehy a rozhovory so zaujímavými ľuďmi zo Slovenska.Už niekoľko rokov žijem v Južnej Kórei, preto moje články často obsahujú aj cestovateľské zážitky a pútavé detaily o živote v Ázii. Vo voľnom čase ma pravdepodobne nájdete, ako si doprajem niečo sladké, čo sa malo zjesť až zajtra.
Najčítanejšie
Podobné