Slečna sa na internete tvárila, ako si užíva prechádzku. Jej sestra kruto odhalila skutočnosť

Nie je nič trápnejšie, ako keď celý internet odhalí tvoje klamstvo…

Zdroj: Casey Sosnowski / Twitter

Dnes chce byť každý influencerom, pretože byť influencerom je skutočná práca snov. Celý deň sa váľaš niekde pri bazéne, džgáš do seba fotogenické jedlo, objavuješ svet a všetky jeho fascinujúce zákutia a niekde pomedzi to sa fotíš. Aby všetci vedeli, že to robíš. A keď to náhodou, ale naozaj len náhodou, nerobíš, tak sa aspoň tváriš, že áno.

Vysokoškoláčka Casey Sosnowski z americkej Floridy by veľmi, ale naozaj veľmi, chcela byť jednou z nich. Bohužiaľ, so svojou chabou desiatkou tisícov sledovateľov na instagrame je len v úplných začiatkoch svojej kariéry. Použila teda overenú taktiku na privolanie ďalších zblúdilých duší, ktoré sa chcú pozerať na niečo, čo samé nemajú – začala sa hrať, aká je štíhla, krásna a hlavne fit.

Odfotila sa v prostredí, ktoré vyzerá ako lesík, v športovom oblečení s fľaškou vody v ruke a capla ju na svoj profil aj s popisom, ako veľmi sa teší na svoju prechádzku v prírode. A všetci by jej to aj boli zožrali… nebyť sabotáže na rodinnom fronte. Fotku totiž odhalila jej sestra Carly a hneď jej bolo jasné, koľká bije.

Casey na žiadnej prechádzke nebola. Malebný lesík nie je neďaleko oklahomského jazera, ako tvrdila pôvodná lokalita fotografie… je to ich vlastná záhrada. Sesterská rivalita nepustí, preto sa Carly so svojím objavom okamžite podelila na Twitteri. Tam postla dve fotky – originálnu, ktorú má Casey na profile a vedľa nej tú, ako sa fotí u nich v záhrade. A galiba bola na svete.

Po veľkom odhalení zmenila na záchranu situácie wannabe influencerka popis svojej fotografie. Ten teraz hlása: „Išla som na prechádzku? Nie. Je to len moja záhrada? Možno.“ No všetci už vedeli, ako to vlastne bolo. Na druhú stranu, fotka, ktorá pôvodne získala len niečo okolo tridsiatky lajkov, ich má teraz viac ako päť tisíc. Žeby to celé napokon bola len dobrá marketingová stratégia?

Zdroj: unilad.co.uk 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
11
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena sa na internete podelila o to, akým komickým spôsobom jej bol doručený balík

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME