Utorok 7.12.2021
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Slečna sa odhodlala ísť na lamináciu obočia. Výsledok tejto katastrofy teraz baví internet

Kozmetická procedúra skončila úplným fiaskom.


Keď si odmyslíme faldíky na bruchu a zadok, ktorý je zároveň príliš veľký aj príliš malý do všetkých nohavíc, aké kto kedy ušil, obočie je hádam najproblematickejšou partiou ženského tela. No vážne. Nato, že kopete za jeden tím, ťa teda nemá veľmi v láske a miestami sa zdá, že jeho jediným poslaním je sabotovať všetku tvoju snahu vyzerať aspoň ako tak k svetu.

Začalo to už v puberte. S návalom nových hormónov sa akosi osmelilo, začalo rásť kade-tade a odvtedy bol každý pokus o jeho skrotenie boj na život a na smrť. Skúšala si všetko. Od trhania, cez dokresľovanie až po nosenie šiltovky, no efekt bol nulový a vo výsledku si aj tak mala chuť celé si ho vyšklbať. Táto slečna o tom vie svoje.

Nevinná úprava obočia skončila veľkolepým fiaskom

Sarah Donelly, ktorá na TikToku vystupuje ako @sarahdonnelly5, nedávno pobavila internet svojou kozmetickou katastrofou. Po rokoch trápenia konečne priznala porážku a rozhodla sa svoje neposlušné obočie zveriť do rúk odborníčke… ktorá očividne zase až takou odborníčkou nebola. Ale veď k tomu prídeme.

@sarahdonnelly5

I was trying to keep up with the kids, so I got my brows laminated, and this happened. 🙈 #fyp #foryou #foryoupage #funny #comedy #laugh #eyebrows #gonewrong #hadtoshare

♬ original sound – Sarah Donnelly

Na sociálnej sieti zverejnila video, ktoré doposiaľ nazbieralo viac ako 500-tisíc zhliadnutí a dá sa s prehľadom povedať, že žiadne z nich nevyšlo nazmar. Ak máš totiž zlý deň, toto je presne tá dávka škodoradosti, ktorú potrebuješ. Lebo nech už sa ti dnes pritrafilo čokoľvek, aspoň si nevyhodil niekoľko desiatok eur za to, že z teba nekompetentná pracovníčka salónu spravila Brežneva.

Mohlo by ťa zaujímať:

Žiadna druhá brada. Zubár prezradil trik, ktorý posunie tvoje selfíčka na vyšší level

Laminácia obočia. To bola procedúra, ktorú sa na ceste za krajším vizuálom rozhodla Sarah podstúpiť, a zároveň procedúra, vďaka ktorej najbližší mesiac asi nevytiahne päty z domu. Nech už jej obočie predtým vyzeralo akokoľvek, toto je určite horšie. Pod čelom sa jej totiž vynímajú dva chlpaté mohutné slíže, ktoré vďaka tmavohnedej farbe (spomínali sme, že Sarah je blondínka?) vidno na sto honov.

Shutterstock

Ľudia na internete sa neubránili vtipným komentárom

Samozrejme, to by nebol internet, keby sa pod jej tragickým videom neobjavili stovky komentárov od používateľov, ktorí sa na Sarah výdatne bavia. „Teraz už len ostáva čakať, kedy sa z tých húseníc vyliahnu krásne motýle a odletia,“ napísal jeden z nich. „Vyzerajú ako slimáky. Slimáky sú super. Mala by si ich pomenovať,“ vyjadril sa zase niekto ďalší. A čo ty? Zažil si už niekedy niečo podobné?


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť