Slečna sa podelila o bizarný detail, vďaka ktorému zistila, že ju priateľ podvádza

Za všetko môže rozprávanie v spánku…

Zdroj: Shutterstock

Hovorí sa, že lož má krátke nohy, ale keď sa snažíš oklamať svoju nežnú polovičku, nemá vlastne žiadne. No vážne, načo sa vôbec obťažovať? Na prvý pohľad možno vyzerá ako nežná kvetinka, ale stačí drobné podozrenie a v sekunde sa mení na stopárskeho psa, čo vyňuchá aj čerta-diabla a nemá problém dolámať ti všetky končatiny, ak sa to potvrdí.

Mladá slečna menom Bailey, ktorá na TikToku vystupuje ako @xbaileyhunter, prezradila, ako ona pristihla (teraz už bývalého) priateľa pri nevere. Neprišiel domov nasiaknutý ženskou voňavkou, nemal stopy rúžu na košeli, vlastne neurobil vôbec nič, čo by ho mohlo prezradiť. Len si „chudák“ pustil ústa na špacír počas spánku. A to mu bolo osudným.

@xbaileyhunter

Whether he cheated or just lied to me is irrelevant #cheater #stolephone #mooch #towcar #loser #exboyfriend #liar

♬ original sound – xbaileyhunter

Chalan uprostred noci z ničoho nič vyslovil celé ženské meno aj s priezviskom. „Väčšinou zo spánku hovorí hatlaniny, ktorým ani nerozumieť,“ vysvetľuje Bailey, no v tomto prípade to tak očividne nebolo. Ako to už býva, slečnu premohla zvedavosť, vstala z postele a vyhľadala ženu na sociálnych sieťach. Vysvitlo, že dotyčná má muža a deti, tak sa na to celé vykašľala a išla radšej spať. 

Zo „spolužiačky zo strednej“ sa vykľulo niečo celkom iné

Na druhý deň jej to nedalo a opýtala sa frajera, či ju pozná. Vraj je to len spolužiačka zo strednej. To by, samozrejme, mohla byť pravda, ale keďže jej na tom celom niečo nehralo, odhodlala sa jej napísať. Spýtala sa neznámej ženy, či náhodou nepozná jej frajera, a odpoveď, ktorej sa dočkala, ju len utvrdila v tom, že „len“ bývalá spolužiačka to asi nebude. 

„Povedala mi, nech sa starám o seba, že som len jeho bláznivá ex. Pardon? Aká ex? Býva v mojom dome, platím mu účet za telefón, do práce chodí mojím autom… nie som jeho ex. Som jeho frajerka,“ hovorí Bailey vo videu. A potom to už išlo rýchlo. Keďže platila účet za telefón, nechala si vystaviť výpis hovorov a medzi nimi žiaril aj jeden, ktorý trval 45 minút.

Shutterstock

„Keď som sa ho opýtala, s kým toľko telefonoval, povedal, že taký dlhý hovor nikdy nemal a operátor musel urobiť chybu.“ Jasné. Lebo to sa bežne deje. Vtedy toho mala Bailey už plné zuby a promptne mu oznámila, nech si pobalí kufre. Chalanisko začal skuvíňať, že nemá kam ísť, ale podvedená žena sa nenechala obmäkčiť a poslala ho kade ľahšie. Dobre urobila.

Chalan mal toľko chochmesu, že jej vo finále ukradol telefón

Jeho odchodom sa však celá aféra ešte neskončila. Stále mal totiž Baileyin telefón a nehodlal sa ho vrátiť. „Údajne sa rozprával s policajtom a nič mu nemôžem, takže si ho nechá,“ snaží sa Bailey aj sebe samej vysvetliť nevysvetliteľné správanie. Ale nedala sa. Nahlásila telefón ako kradnutý a zrušila paušál (čo ju predčasne stálo nemalé peniaze), takže si s ním fešák môže tak akurát vytrieť…

Shutterstock

Zdroj: xbaileyhunter / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
25
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Prvá ukážka marvelovky Spider-Man: Bez domova je konečne tu. Láka na návrat slávnych záporákov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME