Slečna sa podelila o šikovný trik s ventilátorom, vďaka ktorému toto leto nezhoríš

Toto jednoducho musíš vyskúšať.

Zdroj: Shutterstock

Podľa vedcov by mala byť teplota na Zemi zlučiteľná s ľudským životom, ale akonáhle začne ortuť teplomera lízať čísla nad tridsiatkou, prestávaš s nimi súhlasiť. Teraz to tu máš v priamom prenose. Vonku je nekresťanské teplo, a pokiaľ ťa ten hore neobdaril bytom s klimatizáciou, pravdepodobne už nevieš, čo od dobroty.

Každý večer pretáčaš vankúš na studenú stranu aspoň stokrát, lepenie na stenu nepomáha, topíš sa vo vlastnom pote a reálne uvažuješ, či majú tvoji blízki nasporené na pohreb, lebo toto do rána neprežiješ. Je to katastrofa. Hľadáš spôsoby, ako sa ochladiť, no keďže zvliecť sa z kože nie je z medicínskeho hľadiska to najšťastnejšie riešenie, už si pravdepodobne vyčerpal všetky možnosti.

Shutterstock

Alebo aj nie. Slečna menom Skye, ktorá na TikToku vystupuje ako @skyecotter, sa totiž nedávno s internetom podelila o šikovný trik, vďaka ktorému možno aj ty toto leto neotrčíš kopytá. Prekvapivo, kožu si môžeš nechať a na rozdiel od klimatizácie ťa to ani nebude stáť obličku. Stačí klasický ventilátor za dvacku a perina, ktorú už máš pravdepodobne doma. 

Parádny bunker, v ktorom nezhoríš

Dievča si vo videu postavilo v podstate niečo ako bunker, s tým rozdielom, že tento parádne chladí. Perinu štipcami pripevnila o ventilátor, vďaka čomu medzi ňou a posteľou vznikla jaskyňa ideálna nielen na hibernáciu, ale aj na prežitie týchto ukrutne teplých dní. Z jej videa sa stal okamžitý virál. Momentálne má viac ako 300-tisíc zhliadnutí a používatelia po celom svete si jej trik nevedia vynachváliť.

@skyecotter

It’s so cosy 😁#ukheat #foryou #foryoupage #hot #hotweather #viral #keepcool #summer #hack #uk

♬ Baby Work It – Your Favourite Garçon

„Najlepšia vec, čo som videl za celé leto,“ napísal jeden z komentujúcich. „Parádne pre môjho psa. Ja zbožňujem, keď je vonku teplo, ale on nie je veľkým fanúšikom tohto počasia,“ poznamenal niekto ďalší. Takže vo výsledku, či už pre seba alebo svojho štvornohého spoločníka, toto jednoducho musíš vyskúšať. 

Zdroj: skyecotter / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najotravnejšie typy ľudí v reštauráciách, ktoré robia personálu z práce peklo


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME