Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Kto sa kedy pokúšal ostrihať psovi pazúriky, mohol sledovať v priamom prenose, ako sa z jednej láskyplnej huňatej gule za stotinu sekundy stáva krvilačná beštia. On si fakt myslí, že ho ideš zabiť. Presne preto mesačne vrazíš polovicu výplaty do kvalitných granúl a škrabkáš ho na bruchu, aj keď ti už ide ruka odpadnúť… aby si ho mohol nenápadne zahlušiť pod zásterou novej manikúry.

Ale niektoré veci psom skrátka nevysvetlíš. Nechápu, prečo chodíš každý deň do práce, keď môžeš ostať doma a čakať, kedy si ti prdne rovno pod nosom. Nechápe, prečo mu každý deň po desiatej zoberieš tú jedinú loptičku, čo tak parádne píska, a prečo ho hodíš do sprchy hneď po tom, ako sa natešene vyváľal vo vlastnom h*vne. A presne rovnako nechápe ani toto.

Shutterstock

Nebolí to, jasné, že nie. Ale to by musel na sekundu prestať dramatizovať, aby si to všimol. Ak máš doma podobného „pacienta“ a pred každým strihaním pazúrikov zvažuješ, či nebude lepšie skočiť z okna, ako vám obom spôsobiť doživotnú traumu, tak si na tom správnom mieste. Dnes ti totiž predstavíme šikovný trik, s ktorým bude každé ďalšie strihanie pazúrov hračka.

Zober psa a šup s ním do tašky

Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @iggyhoney, sa vo virálnom videu podelila, ako to robí ona. Jej taliansky chrtík síce vyzerá trochu zmätene, ale zmätok je v tomto prípade asi jedna z tých prijateľnejších emócií, ktoré môže štvornohý chlpáč zažívať. Tak aby sme si to zrekapitulovali – strčila ho do tašky, do ktorej spravila otvory pre nohy, a zavesila ho na háčik pre závesný kvetináč. 

@iggyhoney

How to clip your dogs nails 101. #fyp #viral #iggytok #italiangreyhound #dogsofttiktok

♬ I Believe I Can Fly (Radio Edit) – R. Kelly

Video sa stalo okamžitým virálom a momentálne má viac ako 650-tisíc zhliadnutí. Ľuďom sa to pozdáva. „Náš pes zavíja, akoby sme ho z kože drali. Určite to vyskúšam,“ napísal do komentárov jeden z používateľov. „Tento trik používajú aj veterinári či pracovníci psích salónov. Ak sa pes bojí, za pokus to stojí,“ dodal zase niekto ďalší.

Zdroj: iggyhoney / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť