Slečna si cez internet objednala hračku pre dospelých: Nečakala, že to dopadne takto zle

Tomuto portálu diskrétnosť nič nehovorí.

Zdroj: Sharon McCutcheon / Unsplash

Erotické pomôcky dnes už nie sú žiadne tabu a jedna či dve sa v nájdu v šuplíku nejedného z nás. Aj napriek tomu ale nikto netúži po tom, aby všetci – od poštárky až po náhodne okoloidúcich susedov – vedeli, čo si v tejto sfére doprajeme najradšej. A už vôbec nie preto, že predajcovi nehovorí absolútne nič slovo diskrétnosť.

Do takejto chúlostivej situácie sa dostala mladá žienka menom Holly-Ann Powell a o príbeh sa podelila na svojom facebooku. Keďže tvar jej grandióznej „hračky“ už beztak videl každý, kto ho vidieť nemal, bolo jej to v tejto fáze už asi jedno. Holly-Ann si erotickú hračku objednala z Wishu – portálu, ktorý je známy nízkymi cenami, poštovným vyšším ako cena samotného produktu a kvalitou, o ktorej ani nestojí za to sa baviť.

S kamarátkami debatovali o tom, či sa hračka z takéhoto obchodu dá zrovnávať s tou, ktorú si kúpia v overenom sex-shope. Ako najlepšie rozlúsknuť túto otázku? Jednoducho, stačí si jednu objednať. Zavítali teda na lacný internetový portál, našli tú, po ktorej ich vlhká pivnica prahla a objednali ju. Netrvalo dlho (respektíve trvalo dlho, lebo všetci poznáme Wish a jeho doručenie po polročnej odmlke) a hračka sa objavila.

Gepostet von Holly-Ann Powell am Mittwoch, 10. Juli 2019

Gepostet von Holly-Ann Powell am Mittwoch, 10. Juli 2019

Nie však v takej podobe, akoby jeden čakal. Takéto produkty sa zväčša zvyknú baliť do krabíc, nenápadných krabíc, aby nebol kupca červený ako rak a nemusel nikomu vysvetľovať, prečo si takúto prasačinku objednáva. Lenže tento nebol. Lebo Wish. Umelý mužský pohlavný úd prišiel zabalený tak, ako ho továrenský stroj stvoril – a človek nemusel byť génius na to, aby mu doplo, o čo vlastne ide.

„Chúďa poštárka bola od hanby červená až za ušami, keď mi podávala moju zásielku,“ napísala Holly-Ann vo svojom príspevku, hneď po veľmi razantnom varovaní, nech si nikto za žiadnych okolností z Wishu podobné záležitosti neobjednáva. Úprimne, ani sa jej nečudujeme. To už k tomu mohli rovno prilepiť ceduľu: Túto zásielku si bude niekto zasúvať do telesných otvorov. Prajeme pekný deň. 

lounisproduction / pixabay.com (https://pixabay.com/sk/photos/spodn%C3%A1-bielize%C5%88-podprsenka-sexy-2616801/)

Tragikomický príspevok po uverejnení roztrhal internety. Za štyri dni nazbieral 50-tisíc lajkov a 18-tisíc zdieľaní. Ešte prekvapivejšie bolo, že sa pod ním ľudia hojne označovali a nám sa naskytá otázka, prečo? Mali podobnú skúsenosť? Vedia už aj ich poštári o ich intímnych preferenciách? Ktovie. Samotná Holly-Ann však zo situácie vyťažila maximum a ako čerešničku na torte si fotografiu s novým gumeným kamošom nastavila ako profilovku

Zdroj: Holly-Ann Powell / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Jazykové pikošky z taliančiny, ktoré ešte nepoznáš

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME