Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Obliecť sa primerane k situácii je kľúčom k šťastnému životu ženy. A platí to aj opačne. Keď si dáš sukňu do kancelárie, celý deň budeš nadávať, že si nemôžeš normálne sadnúť. Keď si dáš štekle do mesta, celý týždeň budeš nadávať, že ťa bolia nohy. A keď si dáš zelené nohavice na Londýnske oko, celý život budeš nadávať, že máš pokazené fotky.

To posledné sa ti s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nestalo, ale zato sa to stalo tejto slečne, ktorá rozhodne nečakala, že jej voľba oblečenia skončí takýmto kolosálnym fiaskom. Nuž, stalo sa. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @alyxmeade, zdieľala na sociálnej sieti video, ktoré môže byť výstrahou pre všetkých turistov. Ak sa totiž niekto chystá na Londýnske oko, zelenej farbe by sa mal rozhodne vyvarovať.

Shutterstock

Prečo? No pretože fotky, ktoré si na atrakcii možno zhotoviť, sa nerobia priamo na nej. Robia sa pri vstupe, pred zeleným plátnom, kde za človeka následne umiestnia pozadie, vďaka ktorému to len vyzerá, že záber vznikol uprostred jazdy. Kto v predchádzajúcej vete postrehol slovné spojenie „zelené plátno“, už asi tuší, prečo tento výber oblečenia nebol práve strela do čierneho. Respektíve, ako sa to vezme.

Kvôli nohaviciam jej zmizli nohy

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, slečne zmizli celé nohy. A vďaka čaru internetu sa na tomto drobnom nešťastí momentálne baví celý svet. Video sa stalo virálom, momentálne má takmer dva milióny zhliadnutí a nahromadilo sa pod ním celkom solídne množstvo rôznorodých komentárov. Niektorí to brali ako varovanie, iní ako inšpiráciu.

@alyxmeade

Green screen doing me dirty #MyIdoles #foryoupage hahahhaha

♬ original sound – clean sounds💕

„Vďakabohu za toto video. Akurát som na výlete v Londýne a aspoň presne viem, čo si tam neoblečiem,“ napísala jedna z používateliek. „To je pecka. Ak sa tam náhodou raz dostanem, na sto percent pôjdem v zelenom overale. Čo je lepšie ako lietajúca hlava?“ vyjadril sa zase niekto ďalší. Ktorú z týchto alternatív by si zvolil ty?

Zdroj: alyxmeade / TikTok


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť