Slečna si na Londýnske oko obliekla zelené nohavice. Trpko to oľutovala

Toto nebol najšťastnejší výber oblečenia.

Zdroj: Shutterstock

Obliecť sa primerane k situácii je kľúčom k šťastnému životu ženy. A platí to aj opačne. Keď si dáš sukňu do kancelárie, celý deň budeš nadávať, že si nemôžeš normálne sadnúť. Keď si dáš štekle do mesta, celý týždeň budeš nadávať, že ťa bolia nohy. A keď si dáš zelené nohavice na Londýnske oko, celý život budeš nadávať, že máš pokazené fotky.

To posledné sa ti s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy nestalo, ale zato sa to stalo tejto slečne, ktorá rozhodne nečakala, že jej voľba oblečenia skončí takýmto kolosálnym fiaskom. Nuž, stalo sa. Slečna, ktorá na TikToku vystupuje ako @alyxmeade, zdieľala na sociálnej sieti video, ktoré môže byť výstrahou pre všetkých turistov. Ak sa totiž niekto chystá na Londýnske oko, zelenej farbe by sa mal rozhodne vyvarovať.

Shutterstock

Prečo? No pretože fotky, ktoré si na atrakcii možno zhotoviť, sa nerobia priamo na nej. Robia sa pri vstupe, pred zeleným plátnom, kde za človeka následne umiestnia pozadie, vďaka ktorému to len vyzerá, že záber vznikol uprostred jazdy. Kto v predchádzajúcej vete postrehol slovné spojenie „zelené plátno“, už asi tuší, prečo tento výber oblečenia nebol práve strela do čierneho. Respektíve, ako sa to vezme.

Kvôli nohaviciam jej zmizli nohy

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, slečne zmizli celé nohy. A vďaka čaru internetu sa na tomto drobnom nešťastí momentálne baví celý svet. Video sa stalo virálom, momentálne má takmer dva milióny zhliadnutí a nahromadilo sa pod ním celkom solídne množstvo rôznorodých komentárov. Niektorí to brali ako varovanie, iní ako inšpiráciu.

@alyxmeade

Green screen doing me dirty #MyIdoles #foryoupage hahahhaha

♬ original sound – clean sounds💕

„Vďakabohu za toto video. Akurát som na výlete v Londýne a aspoň presne viem, čo si tam neoblečiem,“ napísala jedna z používateliek. „To je pecka. Ak sa tam náhodou raz dostanem, na sto percent pôjdem v zelenom overale. Čo je lepšie ako lietajúca hlava?“ vyjadril sa zase niekto ďalší. Ktorú z týchto alternatív by si zvolil ty?

Zdroj: alyxmeade / TikTok

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
31
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
6
Uups
Haha Haha
40
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 výborných hercov a herečiek, ktorí aj napriek vysokému veku stále hrajú (2. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME