Slečna si objednala veľkosť šiat, ktorú nosí bežne. Tie boli ale poriadne vzdialené od reality

Toto by nikoho nepotešilo.

Nie je to prvý prípad, čo si niekto objednal svoju veľkosť oblečenia, ktorú nosí bežne a nesedela mu. Občas sa to stane každému, keďže rôzni výrobcovia mávajú rozdielne veľkosti. Nestáva sa však, že si niečo objednáš, no je to až príliš vzdialené od reality.

Mnohí ľudia už zažili frustráciu z toho, že im prišla vec, ktorá mala byť v ich veľkosti, no v prvej chvíli si mysleli, že sa predajca pomýlil. Podobný zážitok mala aj 21-ročná Julia, ktorá sa so svojím novým úlovkom podelila na TwitteriObjednala si šaty od predajcu oblečenia PrettyLittleThing vo veľkosti osem (európska 36), ktorú nosí aj bežne.

To, čo jej prišlo, ju však poriadne prekvapilo. Podľa fotiek sa nedá povedať, že by jej postave niečo chýbalo, no aj napriek tomu sa do šiat nevošla. Ako sama demonštrovala na fotkách, šaty sa jej vošli akurát tak na jej nohu. Rozhorčene opisuje svoj zážitok na Twitteri: „Ako očakávate, že svoje telo vopchám do tejto veľkosti osem? To je snáď vtip. Vojde sa mi do toho akurát tak moja ľavá noha.‘‘

Predajca na svojej stránke neupozorňuje svojich zákazníkov na to, že by mali byť veľkosti šiat rozdielne. Dokonca uvádza, že na modelke je veľkosť šesť, čo je v európskej tabuľke veľkostí veľkosť XS. Julia si objednávala veľkosť 8, čo malo byť naše S. Zrejme aj samotné slečny, ktoré nosia túto veľkosť, uznajú, že by ich to prekvapilo rovnako.

PrettyLittleThings (https://www.prettylittlething.com/black-mesh-ruched-bodycon-dress.html#)

Samozrejme, že príspevok na seba nenechal dlho čakať a našli sa pod ním rôzne reakcie. Niektoré dievčatá s Juliou súhlasili a zdieľali svoje rozhorčenie o módnych značkách, ktoré vyrábajú oblečenie v rôznych veľkostiach a ktoré rozhodne nesedí do tabuliek. Našli sa, samozrejme, aj mudrlanti, ktorí tvrdili, že si slečna neodhadla veľkosť alebo dokonca, že je tučná.

 

Snažia sa značky takto na nás zarábať? Nie je to jeden z prvých prípadov, čo niekomu nesedelo oblečenie. Je to úplne bežné aj v obchodoch, nielen v e-shopoch. Sami ste sa už určite stretli s tým, že ste si skúšali rovnakú veľkosť v rôznych obchodoch a niekedy ste si museli vziať aj o dve čísla väčšiu vec, prípadne menšiu.

Zdroj: Twitter @_JuliaMagowan
Titulná fotka:@_JuliaMagowan /prettylittlething.com

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovákov sme sa opýtali na najdivnejšie komplimenty, aké kedy dostali

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME