Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Nie je to prvý prípad, čo si niekto objednal svoju veľkosť oblečenia, ktorú nosí bežne a nesedela mu. Občas sa to stane každému, keďže rôzni výrobcovia mávajú rozdielne veľkosti. Nestáva sa však, že si niečo objednáš, no je to až príliš vzdialené od reality.

Mnohí ľudia už zažili frustráciu z toho, že im prišla vec, ktorá mala byť v ich veľkosti, no v prvej chvíli si mysleli, že sa predajca pomýlil. Podobný zážitok mala aj 21-ročná Julia, ktorá sa so svojím novým úlovkom podelila na TwitteriObjednala si šaty od predajcu oblečenia PrettyLittleThing vo veľkosti osem (európska 36), ktorú nosí aj bežne.

To, čo jej prišlo, ju však poriadne prekvapilo. Podľa fotiek sa nedá povedať, že by jej postave niečo chýbalo, no aj napriek tomu sa do šiat nevošla. Ako sama demonštrovala na fotkách, šaty sa jej vošli akurát tak na jej nohu. Rozhorčene opisuje svoj zážitok na Twitteri: „Ako očakávate, že svoje telo vopchám do tejto veľkosti osem? To je snáď vtip. Vojde sa mi do toho akurát tak moja ľavá noha.‘‘

Predajca na svojej stránke neupozorňuje svojich zákazníkov na to, že by mali byť veľkosti šiat rozdielne. Dokonca uvádza, že na modelke je veľkosť šesť, čo je v európskej tabuľke veľkostí veľkosť XS. Julia si objednávala veľkosť 8, čo malo byť naše S. Zrejme aj samotné slečny, ktoré nosia túto veľkosť, uznajú, že by ich to prekvapilo rovnako.

PrettyLittleThings (https://www.prettylittlething.com/black-mesh-ruched-bodycon-dress.html#)

Samozrejme, že príspevok na seba nenechal dlho čakať a našli sa pod ním rôzne reakcie. Niektoré dievčatá s Juliou súhlasili a zdieľali svoje rozhorčenie o módnych značkách, ktoré vyrábajú oblečenie v rôznych veľkostiach a ktoré rozhodne nesedí do tabuliek. Našli sa, samozrejme, aj mudrlanti, ktorí tvrdili, že si slečna neodhadla veľkosť alebo dokonca, že je tučná.

 

Snažia sa značky takto na nás zarábať? Nie je to jeden z prvých prípadov, čo niekomu nesedelo oblečenie. Je to úplne bežné aj v obchodoch, nielen v e-shopoch. Sami ste sa už určite stretli s tým, že ste si skúšali rovnakú veľkosť v rôznych obchodoch a niekedy ste si museli vziať aj o dve čísla väčšiu vec, prípadne menšiu.

Zdroj: Twitter @_JuliaMagowan
Titulná fotka:@_JuliaMagowan /prettylittlething.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.