Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Určite sa všetci zhodneme na tom, že babky vedia dávať dissy toho najhrubšieho zrna. Či už si pribral, schudol, nezjedol dosť slivkových gulí alebo si zase raz na večeru nepriniesol žiadnu potenciálnu matku jej vnúčat, nepochybne ti to dá pocítiť tým najtrpkejším možným spôsobom. Nuž darmo, s babkami sa neradno zahrávať.

Svoje o tom vie aj Megan Martin, ktorá nedávno zistila, že mať babku v priateľoch na sociálnych sieťach je dvojsečná zbraň. Na jednej strane máš lajky zdarma, lebo aj keby si vyzeral ako skysnutý zemiak po neželanom kontakte s parným valcom, babku to od palca hore určite neodradí.

Na strane druhej jej však dávaš otvorený priestor na kritiku. A ten ona, hoci trochu súkromnejšie, veľmi rada využije.

Jedného dňa sa teda ničnetušiaca Megan rozhodla zmeniť si profilovku. Na novej fotke bola otočená zboku a elegantné šaty, ktoré mala na sebe, jej odstávali v oblasti hrudníka. Orliemu zraku jej babky táto skutočnosť rozhodne neušla, ba čo viac, babka Mary sa na to vnučku rozhodla upozorniť.

„Na tej tvojej novej profilovej fotke to vyzerá, akoby si mala obrovské špicaté bradavky. Tá predtým sa mi páčila omnoho viac xxx,“ napísala babka do súkromnej správy a očividne bola v tom, že vnučke robí láskavosť, keď jej takéto bradavkové akože faux pas hlási. Či to tak naozaj bolo, je otázne.

Dario Valenzuela / Unsplash (https://unsplash.com/photos/PAGBeJrLiDA)

Megan vzala nemilú správu športovo a namiesto toho, aby sa na babku urazila, sa o celú situáciu podelila na Twitteri. Príspevok okomentovala frázou: „Dik, babi, ani by som si nevšimla.“ Úprimná babka sa tak za chvíľu stala novou internetovou senzáciou a celá kauza si doposiaľ vyslúžia takmer 6-tisíc lajkov.

Zdroj: megmaartin / Twitter


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.