Slečna so zubnou protézou z internetu vyzerá ako Pán Krumplihlava a výdatne sa na tom baví

Tak sa môžeš zabaviť aj ty.

Zdroj: Pixar Animation Studios, Fernerrawson / Twitter

Nie nadarmo ti mama v detstve hovorila, aby si si poriadne umýval zúbky, nie nadarmo po tebe vrieskala, že bez dentálnej hygieny do postele nevlezieš. Za jej rady ti teraz neďakuje len chrup, ktorý nie je pokazený a boľavý, ale najmä tvoja peňaženka. Pretože zuby niečo stoja. A nie je to práve drobná pálka.

O tom, koľko taká oprava zubov stojí, vie aj 18-ročná Ferne Rawson, ktorá sa snažila svoju dentálnu investíciu o čosi okresať. Namiesto toho, aby zašla k zubárovi a nechala si úsmev skrášliť odborníkom, si objednala „nové zuby“ z internetu. Vyvalila za to vyše štyridsať eur, a čo vám poviem… nebol to práve najšťastnejší nápad.

Zo stránky thebrightsmiles.com si mladá Britka objednala dyhy alebo takzvané mikroprotézy, ktoré majú skryť škaredé zuby v úzadí. Keď konečne prišli a ona si ich radostne vyskúšala, hneď jej spľasol úsmev na tvári. A hneď nato sa objavil znovu, keďže sa začala na svojom aktuálnom zjave poriadne rehotať.

18-ročná Ferne pobavila svojím výzorom tisícky ľudí

Podľa svojich slov vyzerala ako Pán Krumplihlava (viete, ten zemiak s ksichtom, ktorý sa objavil napríklad aj v rozprávke Toy Story) a my musíme uznať, že na tom je čo-to pravdy. Ferne nemohla inak a so svojou skvelou kúpou sa musela podeliť aj s ľuďmi internetu.

„Ja odpadnem. Najlepších 40 libier, aké som kedy minula,“ napísala k príspevku a pripojila aj zopár fotografií. Medzi nimi aj originál, ako mala protéza vlastne vyzerať.

Pixar Animation Studios

Je fajn, že to slečna brala veľmi športovo, keď už sa jej hollywoodsky úsmev akosi nekonal. Namiesto neho prišla aspoň internetová sláva. Jej príspevok si za krátky čas vybojoval viac ako dvetisíc lajkov a ľudia v komentárovej sekcii sa bavili rovnako výdatne ako samotná autorka.

Najčastejšie sa však skloňovala jedna hláška – daná firma po tomto incidente nával nových objednávok určite čakať nemusí.

Zdroj: Fernerrawson / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ako sme hrali hry kedysi vs. dnes? Tieto ilustrácie vtipne zobrazujú najväčšie rozdiely

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME