Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 31.1.2023
sk
Emil
cz
Marika

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, ale to asi platí len za predpokladu, že sa ťa niekto svojimi kulinárskymi kreáciami nesnaží zabiť. Nie? Okej, možno preháňame. Možno to dievča fakt myslelo dobre. Ale na čo iné ako na to najhoršie sa dá myslieť, keď niekto hodí dva plátky surového mäsa do hriankovača a výsledný produkt prehlási za steak?!

Chalan musí byť nesmierne šťastný, akú má doma šikovnú gazdinku. Uvariť chutnú večeru je totiž jedna vec, ale riskovať, že pri tom vzbĺkne barak a vyhodí elektrinu na celom sídlisku, to má predsa len trošku iné grády. Reč je o slečne menom Juliette, ktorá na sociálnej sieti TikTok vystupuje pod prezývkou itsmeju1iette a nedávno sa presne tam podelila o spôsob, akým drahému pripravuje steak.

Príprava steaku v hriankovači pobúrila internet

Niektorí by zvolili gril, iní možno panvicu, ale Juliette? Juliette nie. Tá má svoj overený life hack, ktorý celú procedúru zjednoduší a neváhala ho použiť. Plátky mäsa na drzovku šmarila do hriankovača, počkala kým zhnednú, zaliala ich akousi balenou UHO (univerzálnou hnedou omáčkou) a ochutnala.

@itsmeju1iette

Cooking steak for my boyfriend ❤️? #foryou #cooking #chef

♬ It’s Beginning to Look a Lot Like Christmas – Perry Como & The Fontane Sisters – ???

Life hacky nám väčšinou ukazujú, ako robiť veci jednoduchšie… nie ako ohroziť všetkých v rádiuse troch kilometrov otvoreným ohňom. Ale budiš, proti gustu žiaden dišputát. Video s unikátnou metódou prípravy mäsa sa stalo okamžitým virálom, momentálne má viac ako 4 milióny pozretí, no jeho obsah neocenil asi vôbec nikto.

„Jej nikto doma nepovedal, že veci, čo prídu do kontaktu so surovým mäsom, treba potom dobre umyť?! Som zvedavý, ako bude pucovať ten hriankovač,“ napísal jeden z používateľov. „Šťava z mäsa a hriankovač… to je doslova katastrofa čakajúca na svoju chvíľu,“ vyjadril sa zase niekto iný. To jediné, čo nás v tejto fáze môže hriať pri srdiečku, je nádej, že Juliette predsa len vie, aký stupídny nápad to bol. A že to bolo celé vlastné len žart.

Trestný čin spáchaný na steaku rozhodne nebol jediný

Jej profil na TikToku je totiž plný videí podobného rázu. Samozvaná šampiónka relácie Masterchef už pripravovala slaninu pomocou žehličky na vlasy, varila párky v sušičke na bielizeň, robila mäsové guličky v kávovare a podobné srandy, ktoré (usudzujúc podľa čísel) ľudí značne bavia. Pravdou však ostáva, že doma by to nemal nikto za žiadnych okolností opakovať. A ak, tak len na vlastné riziko.

@itsmeju1iette

just quarantine things ? #foryou

♬ Sunday Best By Surfaces – Juliette

@itsmeju1iette

tag a friend you would make this for ? #foryou #cooking

♬ Spongebob – Dante9k

Zdroj: itsmeju1iette / TikTok 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť