Slnko vytvorilo dokonalú optickú ilúziu, ktorej nebudeš chcieť veriť

Takýto záber sa ti podarí len raz za život.

Zdroj: Elias Chasiotis

Občas ti stačí mať to šťastie, že si na dobrom mieste v dobrom čase a podarí sa ti vytvoriť záber, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako nejaká optická ilúzia. Možno sa budú mnohí domnievať, že ide o photoshop, a že je fotografia nejak upravená.

Podobný prípad sa stal krátko pred koncom minulého roka. Mužovi sa totiž podarilo urobiť zaujímavú fotografiu, ktorá rýchlo získala na popularite. O autorovi fotografie informoval portál bored panda.

Fotografia, aká sa len tak nepodarí

Možno si už na internete zachytil nezvyčajnú fotografiu zatmenia Slnka, ktorá vyzerá, akoby Slnko ukazovalo svetu svoju odvrátenú stránku. Tá jednoznačne pripomína čertovské rohy. Fotografiu sa podarilo zachytiť pánovi, ktorý bol práve počas prstencového zatmenia Slnka na pobreží Katarského štátu.

O fotografie sa podelil na svojom facebookovom profile, kde zatmenie opisuje ako jednu z najkrajších vecí, ktoré vo svojom živote videl. Fotografií zatmenia Slnka sa dá na internete nájsť naozaj mnoho. Avšak takáto pekná hra svetla a tieňov sa nepodarí zachytiť len tak hocikedy.

Slnko doslova vystrčilo svoje rožky

Nie také, na ktoré si natieraš maslo, ale také tie čertovské. Slnko malo dokonca na fotografii veľmi sýtu červenú farbu, čo efektu ešte viac dodalo na dramatickosti. Aj keď fotografia vyzerá ako nejaká fotomontáž, je naozaj 100% reálna, čo si nemôžu povedať niektorí influenceri na Instagrame. Niekomu pripomína čertovské rohy, niekomu zas bikini a v iných evokuje scénu z filmu.

Okrem “čertovských rohov“ sa podarilo Eliasovi zachytiť aj slnko, ktoré sa skrývalo za oblakmi, čo zas vyzeralo, akoby vystrkovalo upírske tesáky. Rozhodne ide o fotografie, ktoré sa ti podarí zachytiť iba raz v živote. Samozrejme, že fotografie sa začali rýchlo šíriť internetom a momentálne majú na facebooku viac ako tisíc zdieľaní a stovku lajkov a komentárov.

Zdroj: boredpanda

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
20
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Profily na internetových zoznamkách, ktoré dokazujú, že aj nezadaní ľudia sú vtipní

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME