Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Od 9. februára celý svet aktívne žije zimnými olympijskými hrami, ktoré tentokrát hosťuje juhokórejské mesto PyeongChang, a preto nie je žiadnym prekvapením, že médiá správami o olympiáde a všetkým s ňou spojeným priam prekypujú. A Slovensko nie je, samozrejme, žiadnou výnimkou. Od oficiálneho televízneho spravodajstva, ktoré nás nezabudlo informovať, že meno Anastasie Kuzminovej sa nezmestí na zlatú tabuľu olympijských víťazov, až po sociálne siete, ktoré na nové memes rozhodne dlho čakať nenechali.

Aj slovenský YouTube do celého ošiaľu ohľadom tejto medzinárodnej športovej udalosti prispel svojou troškou, a to konkrétne humornou paródiou z dielne mladých chalanov, ktorí na internete vystupujú pod menom Hop Šup. Tí vo svojom konečnom diele Fašiang 2018 geniálne skĺbili zimné športové disciplíny, v ktorých sa tento rok v PyeongChangu súťaží, s činnosťami, ktoré sú nám Slovákom skutočne veľmi blízke. Lebo nie každý z našej vychýrenej domoviny na úpätí Tatier je macher na lyžiach či korčuliach na ľad, no keď príde na poriadny poldecák… To už je celkom iná reč. A v tejto oblasti je každý Slovák rodeným profesionálom.

Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje