Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand
V spolupráci s Karloff

Slováci navrhli nový dizajn fľaše TATRATEA. Pomôž nám vybrať ten najlepší

Výherca si domov odnesie lákavé ceny.


Aktualizované 20. 5. 2024 0:00

Narodeniny, výročia, promócie či akékoľvek iné oslavy sa na Slovensku nezaobídu bez kvalitnej pijatiky, ktorá len podčiarkne dobrú náladu a príjemnú atmosféru. Presne takou je aj TATRATEA, slovenský likér na báze čaju a byliniek vyrábaný priamo u nás v Kežmarku spoločnosťou Karloff. Významnými jubileami (a nielen nimi) nás sprevádza už nejaký ten piatok a práve teraz oslavuje 20 rokov.

Pri tejto príležitosti sme si pre vás s TATRATEA na našom Facebooku pripravili nadupanú kreatívnu výzvu, v ktorej ste mohli práve vy, naši fanúšikovia a teda aj milovníci TATRATEA, navrhnúť nový dizajn fľaše spolu s príchuťou. Bolo nám jedno, za pomoci čoho ste daný dizajn vytvorili – išlo v prvom rade o nápaditosť a originalitu.

Prvý víťaz bol zvolený priamo pod príspevkom na základe najvyššieho počtu lajkov, výber toho druhého je na vás. U nás v redakcii sme povyberali TOP 10-ku najlepších výtvorov a ty budeš mať nižšie možnosť hlasovať, ktorý z nich sa ti pozdáva najviac. Komu venuješ svoj hlas?

1. Ingrid Č.

2. Vani M.

3. David V.

4. Keram A.

5. Tatiana Z.

6. Ján F.

7. Peter I.

8. Filipo J.

9. Dominika B.

10. Dominika V.

Súťaží sa o lákavé ceny

Dvaja výhercovia, z ktorých jedného nám pomáhate vybrať práve vy, si domov odnesú balík parádnych cien. Okrem prehliadky s degustáciou v Tatratea Factory pre 4 osoby sú jeho súčasťou aj štyri mikiny, štyri klobúky, štyri Tatratea podľa vlastného výberu a set nerezových pohárikov, z ktorých si ich následne budeš môcť vychutnať.

Už vieš, komu dopraješ svoj hlas? Hoď ho do ankety nižšie a sleduj, či sa tvoj favorit stane víťazom. Všetkým zúčastneným prajeme za celú redakciu veľa šťastia. Súťaž bude ukončená o polnoci z nedele (19. mája 2024) na pondelok (20. mája 2024).

Súťaž bola ukončená s nasledujúcim výsledkom. Gratulujeme Vani M. 🥳

EMEFKA
EMEFKA

Tento obsah vznikol v spolupráci s KARLOFF s. r. o.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.