Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

Na svete existuje množstvo dvojíc, ktoré k sebe zdanlivo nepasujú, a predsa im to spolu funguje priam parádne. Ponožky a sandále, čipsy a čokoláda, agent Booth a doktorka Brennanová… a napríklad aj taký babkin bojler a dobročinné aktivity.

Tatramat sa rozhodol osláviť jubilejné 15. výročie spolupráce so spoločnosťou STIEBEL ELTRON skutočne netradičným spôsobom. Pre tisícky spokojných zákazníkov si pripravil zábavnú výzvu, ktorá nielenže pomôže zmapovať funkčné bojlery Tatramat v slovenských domácnostiach, ešte má aj charitatívny rozmer.

Zapojiť sa je jednoduché a urobiť tak môžeš aj ty. Stačí, ak odfotíš funkčný ohrievač vody značky Tatramat – svoj, babkin či psa suseda svojho strýka, nahráš ho do ich galérie a si tam. A keďže sa žiadna oslava nezaobíde bez darčekov, každý účastník je automaticky zaradený do žrebovania o tri víkendové rekreačné pobyty v hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách.

Príjemným bonusom je najmä dobročinný aspekt celej akcie. Za každú nahratú fotografiu prispeje spoločnosť sumou 1 euro na program Lepšia škola, prostredníctvom ktorého sa Človek v ohrození snaží pre deti zlepšiť kvalitu škôl na Slovensku. Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorá pôsobí v rôznych kútoch sveta a sme veľmi vďační, že podáva pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú aj v našich končinách.

Pomôcť dobrej veci, vyhrať relax v Tatrách a ešte aj spraviť zo svojho bojleru virálnu senzáciu… ak existuje priamy príklad win-win-win situácie, tak toto je určite on. Preto neváhaj, vytas telefón a vydaj sa na hon za fotkou funkčného bojleru aj ty.

A aby si mal predstavu, ako môže tvoj súťažný bojler vyzerať…

https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/

Tento obsah vznikol v spolupráci s Tatramat – ohrievače vody, s.r.o.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje