Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 13.6.2024
sk
Anton
cz
Antonín
, Antonin

Na svete existuje množstvo dvojíc, ktoré k sebe zdanlivo nepasujú, a predsa im to spolu funguje priam parádne. Ponožky a sandále, čipsy a čokoláda, agent Booth a doktorka Brennanová… a napríklad aj taký babkin bojler a dobročinné aktivity.

Tatramat sa rozhodol osláviť jubilejné 15. výročie spolupráce so spoločnosťou STIEBEL ELTRON skutočne netradičným spôsobom. Pre tisícky spokojných zákazníkov si pripravil zábavnú výzvu, ktorá nielenže pomôže zmapovať funkčné bojlery Tatramat v slovenských domácnostiach, ešte má aj charitatívny rozmer.

Zapojiť sa je jednoduché a urobiť tak môžeš aj ty. Stačí, ak odfotíš funkčný ohrievač vody značky Tatramat – svoj, babkin či psa suseda svojho strýka, nahráš ho do ich galérie a si tam. A keďže sa žiadna oslava nezaobíde bez darčekov, každý účastník je automaticky zaradený do žrebovania o tri víkendové rekreačné pobyty v hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách.

Príjemným bonusom je najmä dobročinný aspekt celej akcie. Za každú nahratú fotografiu prispeje spoločnosť sumou 1 euro na program Lepšia škola, prostredníctvom ktorého sa Človek v ohrození snaží pre deti zlepšiť kvalitu škôl na Slovensku. Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia, ktorá pôsobí v rôznych kútoch sveta a sme veľmi vďační, že podáva pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú aj v našich končinách.

Pomôcť dobrej veci, vyhrať relax v Tatrách a ešte aj spraviť zo svojho bojleru virálnu senzáciu… ak existuje priamy príklad win-win-win situácie, tak toto je určite on. Preto neváhaj, vytas telefón a vydaj sa na hon za fotkou funkčného bojleru aj ty.

A aby si mal predstavu, ako môže tvoj súťažný bojler vyzerať…

https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/
https://15rokovspolu.sk/

Tento obsah vznikol v spolupráci s Tatramat – ohrievače vody, s.r.o.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.