Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Slováci, pozor na nebezpečnú sladkosť. Z predaja ju sťahuje známy obchodný reťazec

Pokiaľ ju máš doma, určite ju nekonzumuj.


Ako informuje portál Startitup, na Slovensku populárny obchodný reťazec Kaufland sťahuje z predaja nebezpečný produkt. Ide o čokoládové sušienky vyrobené spoločnosťou Banketbakkerij Merba B.V., konkrétne o tie s EAN kódom 4337185467004. Má ísť o 200-gramové balenie s dátumom minimálnej trvanlivosti do 6. 12. 2024, šarža 2334103.

V spomínanom výrobku sa môžu nachádzať malé kovové častice, čím sa stáva potenciálne nebezpečným a nevhodným na konzumáciu. Reťazec Kaufland reagoval promptne a okamžite sušienky z predaja stiahol. Zákazníci, ktorí si produkt zakúpili, ho môžu na ľubovoľnej predajni vrátiť aj bez predloženia pokladničného bloku. Bude im vrátená plná suma.

Kaufland nie je jediný

Podobné incidenty sa stávajú pomerne často. Len nedávno sme na EMEFKA informovali o nebezpečnom pečive z Billy, v ktorom sa tiež vyskytli cudzie predmety. Začiatkom tohto mesiaca sťahoval z predaja produkt aj nový lacný reťazec Action. V tomto prípade išlo o sadu kuchynského náčinia, v ktorom odhalili väčšie množstvo primárneho aromatického amínu.

Slováci, pozor na nebezpečnú sladkosť. Z predaja ju sťahuje známy obchodný reťazec
Kaufland

Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.