Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Niektorí učitelia chcú vzdelávať budúce generácie, iní s prehľadom terorizujú študentov a dehonestujú školstvo ako také. Je to smutné, no učiteľov, ktorí si v práci vybíjajú nahromadenú frustráciu, je ako maku. Snažia sa presvedčiť študentov, že vlastne nič nevedia, či strieľajú poznámky aj za najväčšie banality. O skúsenostiach s takými učiteľmi sme tu nedávno mali zaujímavý článok.

V jeho komentárovej sekcii sa nazbieralo nespočetné množstvo podobných príhod od vás, našich fanúšikov. Písali ste nám o bizarných, niekedy ba priam až hlúpych veciach, kvôli ktorým ste sa za školských čias dostali do problémov, a keďže by bola škoda nechať ich len na sociálnych sieťach, rozhodli sme sa ich zozbierať tu. Vybrali sme teda TOP 20 vašich príspevkov, nech sa páči.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Zdroj: EMEFKA / Facebook 


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.