Zdroj: ©Shutterstock

Slováci sa podelili o trafené otázky, ktoré im položili zákazníci v práci

Pri tetovaní sa ma klientka opýtala: "A to už budem mať akože navždy?"

11. Mňa sa dosť často ľudia pýtajú: „Prosím vás, vy tu pracujete?“ Vždy mám na sebe firemné tričko. Občas mám sto chutí im povedať: „Nie, drahá, ja sa tu len tak prechádzam.“ – mariana_majka/Instagram

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

12. Keď som robila čašníčku, raz sa ma baba spýtala, či jej nemôžem to mojito zohriať v mikrovlnke, lebo je na ňu príliš studené a pláva v ňom veľa ľadu. – monikagalbava1/Instagram

13. V bufete na štadióne, pán si pýta malú kofolu. „Mrzí ma to, ale máme len jednu veľkosť, a to je štvordecová,“ hovorím mu. „V poriadku, tak mi teda dajte toho pol litra.“ – bibi.r3/Instagram

14. „To sú jahody v jogurte?“ Pracovala som v obchodíku, ktorý predáva len jahody v čokoláde, a na ceduľke pri produkte bolo obrovským napísané „jahody v čokoláde“. Chvíľu som naňho pozerala, či si robí srandu, ale očividne nie. Myslel to smrteľne vážne. – nikycosplay/Instagram

15. Som kaderníčka. Minulý mesiac som prvýkrát za moju 15-ročnú prax počula otázku: „Máte farbu, ktorá mi nebude vyrastať?“ A potom bol u mňa ešte jeden pán. Keď som sa ho spýtala, ako ho ostrihám, pohotovo mi odpovedal: „Tak ako naposledy.“ – eva.krivosikova/Instagram

Slováci, Slovensko, príhody Slovákov, práca v službách, zákazník, hlúpe otázky zákazníkov
Shutterstock
ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

16. „Dobrý deň, to sú kolená z kuraťa?“ Samozrejme, pane. Choďte sa pozrieť dozadu za obchod, tam nám vo výbehu behajú gigantické kurence. – sim_pokorna/Instagram

17. Mám e-shop s mobilným príslušenstvom. Zákazník si kúpil bezdrôtovú nabíjačku, a keď mu prišla, zavolal mi, že mu nefunguje. Nakoniec sme zistili, že ju nemal zapojenú v elektrike. – matus_adamkovic/Instagram

Odporúčame prečítať:

Na juhu Slovenska nájdeš kúpalisko ako z dovolenkového rezortu. Vie o ňom len málokto a vstupné je 6 eur

18. Keď som robil barmana, prišla na bar baba pre druhú vodku a spýtala sa: „A nevadí, že mám dvanásť?“ Vtedy u mňa pila prvýkrát a naposledy. Musím dodať, že prišla s kamarátmi na aute, takže som si od nej nepýtal občiansky. – mastercheftimino/Instagram

19. V reštaurácii sa ma staršia pani spýtala, ako servírujeme hlavné jedlo. Tak jej hovorím, že normálne na tanier. „Ale na čierny alebo na biely? Lebo na bielom jedlo lepšie vynikne.“ – lenkatuk/Instagram

20. Pracujem v cestovke. Najväčší gól bol asi, keď sa ma niekto opýtal, či slnko zapadá na tej istej strane ostrova, ako vychádza. – katrin_kk_/Instagram

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU
Slováci, Slovensko, príhody Slovákov, práca v službách, zákazník, hlúpe otázky zákazníkov
Shutterstock

Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA