Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Slováci zostanú prekvapení. Majitelia tejto značky áut sú najspokojnejší

Súhlasíš s týmto výberom?


Sú ľudia, ktorí nedajú na niektoré značky áut dopustiť, iným je zas značka úplne ukradnutá, chcú len dobré auto. Veľké množstvo ľudí asi zostane značne prekvapených. Ako píše web Startstop, majitelia tejto značky áut sú najspokojnejší. Reč je o rumunskom výrobcovi Dacia, vyplýva to z nového prieskumu.

Automobilka sa môže radovať. Vo Veľkej Británii prebiehal prieskum, v ktorom sa dostala na absolútne prvú priečku. Ako je to možné? Ďakovať za to môže svojmu modelu Dacia Duster, s ktorého kúpou sú zákazníci nadmieru spokojní. Z prieskumu spokojnosti Driver Power 2024 vyplynulo, že tento model a značka ako taká sa stali lídrom.

Bodovala aj Tesla či Toyota

Radovať sa môžu Tesla a jej Model 3, ktorý skončil na druhom mieste. Významné miesta držali viaceré modely od Toyoty, presnejšie Yaris a RAV4. V prvej päťke sa ukázal aj hatchback od MINI.

Diaľničné známky čakajú zmeny

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci sa môžu radovať. Diaľničné známky čakajú zásadné zmeny

K výhre Dacii dopomohol najmä pomer ceny a kvality, avšak prekvapivo dobre si viedla aj pre solídne vyriešené ovládacie prvky a dotykovú obrazovku. Samotný Model 3 od Tesly zas dominoval v iných kategóriách, ako sú náklady na prevádzku, bezpečnosť či pohon.

Majitelia tejto značky áut sú najspokojnejší
Shutterstock – Dacia Duster 2024

Do prieskumu sa zapájajú bežní ľudia, ktorí vyjadrujú svoj názor, ktorým môžu pomôcť ďalším ľuďom pri výbere auta. Cieľom je každý rok vytvoriť rebríček tých najspoľahlivejších vozidiel na trhu vo Veľkej Británii na základe reálnych skúseností ľudí z praxe a nie z testov.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.