Slovák, ktorý napadol policajtov v Miškovci, ide do väzby

Mladý muž pricestoval s priateľmi do Maďarska na wellnessový víkend, pričom v Miškovci sa v podnapitom stave správal agresívne.


Na návrh Vyšetrovacej prokuratúry nariadil vyšetrujúci sudca Okresného súdu v Debrecíne vziať do vyšetrovacej väzby občana Slovenskej republiky, ktorý v sobotu v centre Miškovca napadol dvoch policajtov. Informuje o tom v pondelok spravodajca TASR v Budapešti s odvolaním sa na server 24.hu.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Mladý muž pricestoval s priateľmi do Maďarska na wellnessový víkend, pričom v Miškovci sa v podnapitom stave správal agresívne. Musela zasiahnuť policajná hliadka, ktorú 25-ročný Slovák napadol údermi aj kopancami. Policajti pri útoku utrpeli ľahšie poranenia, z ktorých sa budú liečiť do ôsmich dní.

Agresívny muž, ktorého polícia vypočula ako podozrivého, sa k činu priznal. Rozhodnutie vyšetrujúceho sudcu o vyšetrovacej väzbe vzali všetci účastníci konania na vedomie.


Tagy:
REKLAMA
Redakcia
Redakcia EMEFKA je tím skúsených redaktorov, autorov a kreatívcov, ktorí denne prinášajú zábavný, inšpiratívny a aktuálny obsah zo sveta popkultúry, lifestyle a spoločenského diania. Naši autori dbajú na kvalitu, overovanie faktov a originalitu, aby čitateľom poskytli spoľahlivé a pútavé články, ktoré si získali tisíce fanúšikov po celom Slovensku.
Najčítanejšie
Podobné