Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Slovák Miroslav robí susedom zo života peklo. Rozbil im auto krompáčom, napadol ich a vyhrážal sa zabitím

Takéhoto suseda rozhodne mať nechceš.


Rodina z Uliča na východnom Slovensku zažila skutočne traumatické chvíle. Ich sused Miroslav im najskôr rozbil auto krompáčom a následne im začal búchať na dvere. Vyhrážal sa, že ich zabije, a najšokujúcejšie je to, že to nespravil po prvýkrát, informuje portál Noviny.sk.

Podobné skúsenosti s jeho agresivitou majú aj ďalší obyvatelia obce. Polícia ho obvinila z nebezpečného vyhrážania a Miroslav mal smerovať za mreže. Prokurátor však po dvoch mesiacoch doručil súdu celkom iný návrh.

moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Jeho príbuzní totiž uviedli, že 34-ročný muž má psychické problémy. „Páchateľovi po jeho vypočutí uložil ochranné psychiatrické liečenie ústavnou formou. Rozhodnutie Okresného súdu Humenné je právoplatné,“ uviedla pre Noviny.sk hovorkyňa súdov v Prešovskom kraji Ivana Petrufová.

Obyvatelia majú stále strach

Správanie Miroslava je podľa miestnych obyvateľov nepredvídateľné a majú z neho strach. Manželka napadnutého uviedla, že agresor rodine ráno zabúchal na dvere, vyhrážal sa im zabitím a muža fyzicky napadol. „Momentálne, keď je na tej psychiatrickej liečbe, cítime sa bezpečne. Neviem, čo bude, keď príde. Dúfam, že sa dá do poriadku. Ale mám proste strach, keď sa vráti domov, čo bude,“ dodala pre Noviny.sk.

polícia, auto, Slovensko, skutok, trestný čin, vyhrážanie, Snina
TASR

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje