Slovák na internete uverejnil lukratívnu ponuku na bývanie: Bral by si ju všetkými desiatimi

Jednoizbák, v širšom centre Bratislavy, vhodný pre rodičov aj majiteľov psíkov…

Zdroj: Denis / Facebook, Wikimedia

Bratislava, krásne to mesto. Týčiace sa na brehu Dunaja, plné nádherných scenérií, turistických lokalít, dopravných kolón, ľudí, ktorí nevedia zaparkovať, ľudí, ktorí nemajú kde zaparkovať a… nuž, predražených podnájmov. Seriózne, nájsť solídny podnájom v našom hlavnom meste je misia takmer nesplniteľná.

Kutica o výmere troch metrov štvorcových bez okna a hajzlovej dosky sa stáva lukratívnym ubytovaním. Lebo je v Bratislave. Majiteľ si za ňu bez chochmesu vypýta nájom vo výške mesačnej mzdy priemerného Slováka a je mu hej. O čosi menej hej je ľuďom „na druhej strane rieky“, ktorí väčšinu ťažko vydretej pláce musia vraziť do bývania, ktoré ani nie je ich. A ešte aj vyzerá ako po babke. Babke babky tvojej babky.

To, že vlastne ide o obytnú škatuľu sa, pochopiteľne, z inzerátu človek nedozvie. Ten hlása niečo o orientácii na juh, plávajúcej podlahe a dobrej dostupnosti do mesta, rozumej zastávka autobusu v rádiuse dvoch kilometrov. Bývaniachtivý potenciálny podnájomník teda sadá na lep, len aby o pár dní neskôr čelil desivému sklamaniu.

Na túto absurdnú situáciu s prenájmom nehnuteľností upozornil vtipným spôsobom na sociálnych sieťach Denis, s ktorým sme sa skontaktovali. Na facebooku v skupine Bývanie a prenájom BA uverejnil svoju ponuku. Jednoizbák, v širšom centre Bratislavy, vhodný pre rodičov aj majiteľov psíkov… vyzerá to veľmi lákavo. Teda, ak máš, čo ja viem, šesť. Akože rokov, nie stoviek na nájomné.

Denis / Bývanie a prenájom BA / Facebook

Fotografia vznikla v podniku West caffe Levice

Výstižný príspevok pobavil každého člena skupiny, ktorý naň narazil. O čosi horšie na tom bol administrátor. Tomu táto unikátna ponuka a spŕška súhlasných reakcií očividne pokazila deň, tak sa ju preventívne rozhodol vymazať. Na Denisovu otázku, prečo nemohol neškodný žart nechať žartom a venovať sa skutočným problémom, napríklad nekonečným spamom od realitných maklérov, dostal ráznu odpoveď.

Archív Emefka

Preto sme sa Denisa opýtali my, či by adminovi stránky niečo rád odkázal prostredníctvom tohto článku. „Len odkaz na výkladový slovník slovenského jazyka a v ňom slovo vtip,“ znela jeho odpoveď. Tak, nech sa páči – slovo vtip v internetovom slovníku.

Zdroj: Bývanie a prenájom BA / Facebook

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Dvojitá brada a rozmazaný make-up. Takto by vyzerali princezné v skutočnosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME