Slovák sa pustil do výroby vtipných doplnkov, ktoré spríjemnia skúškové všetkým študentom

Určite pobavia aj profesorov.

Zdroj: © Adam Jambrich

Skúškové. Po pohľade na guču chlpov v internátnej kúpeľni a smrad z akejsi neidentifikovateľnej plesňou obrastenej masy v zdieľanej chladničke je to hádam to najhoršie, čo život študenta ponúka. Niet človeka, čo by si ho užíval, a každý spôsob, ako si ho čo i len trošku spríjemniť, je dobrý spôsob.

S jedným takým nedávno prišiel Adam Jambrich. Študent zvolenskej Technickej univerzity a budúci inžinier začal vyrábať vtipných motýlikov, ktoré nielenže perfektne dotvoria elegantný mundúr, ešte aj pobavia profesorov. A to nikdy nie je na škodu.

Nápisy na nich žobronia aspoň o éčko a pokiaľ vie človek aspoň vyhláskovať svoje meno, tak ho má s takýmto vkusným doplnkom nepochybne isté.

© Adam Jambrich

Spočiatku to Adam vôbec nemyslel vážne a výrobu motýlikov bral ako voľnočasovú zábavku. „Začalo to zo žartu, ale vyzerá to tak, že to asi posuniem na biznis,“ povedal Adam pre EMEFKA. Po uverejnení motýlikov na študentskej facebookovej stránke sa mu totiž objednávky začali len tak hrnúť, teraz ich má na krku celé desiatky.

© Adam Jambrich
© Adam Jambrich

Motýliky vyrába z biodegradovateľného plastu pomocou 3D tlačiarne. „Jednu mám doma, ďalšie dve máme spolu s kamarátom uňho v dielni,“ dodáva Adam, ktorý teda zatiaľ kapacitne stíha. Ba čo viac, po skúškovom sa chystá rozširovať repertoár. Záujem o jeho výrobky mali totiž aj ženy, preto plánuje zaradiť do ponuky aj niečo unisex.

„Pravdepodobne to budú brošne a odznaky,“ prezrádza Adam. Najlepšia je na tom všetkom však cena produktov, ktorá je, ako inak, veľmi študentská. Motýlika si môžete zakúpiť za 7 eur. Cena brošní a odznakov ešte nie je jasná, no určite sa bude v tomto okolí pohybovať tiež. Tak neváhaj a podpor nového lokálneho tvorcu… americkí vedci zistili, že je to záruka červeného diplomu.

Podporiť Adama môžeš na jeho instagrame alebo e-shope. 🙂

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
16
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zasnežené domy, autá a cesty. Pozri sa, ako vyzerajú následky snežnej búrky v Kanade


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME