Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Slovák sa stal z ničoho nič milionárom. Vyhral lotériu, do konca života nemusí pracovať

Tak čo, ideš si podať aj ty?


Niekto má veľmi krásne leto. Slovák zo Záhoria sa stal z ničoho nič milionárom. Ako informujú TV Noviny, v utorok padol veľký Jackpot, výherca lotérie si tak odnesie vyše ohromných sedem miliónov eur. Výhra ho stála dokopy 9,50 eura.

„V tropický utorok na jedného Slováka slnko zasvietilo ešte jasnejšie, ako by si dokázal predstaviť. V žrebovaní lotérie EUROMILIÓNY totiž vyhral 7 069 930 eur a stal sa čerstvým slovenským multimilionárom. V tejto chvíli ešte nevieme, či ide o výherkyňu alebo výhercu,“ píše Tipos.

Takáto suma by nepochybne potešila každého z nás, predsa len, ide o moment, ktorý človeku zmení život. Okrem toho sa však výherca zároveň taktiež aj zapíše do histórie Tiposu. Ide totižto o siedmu najvyššiu výhru v histórii číselnej lotérie našej národnej stávkovej kancelárie.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

Stálo pri ňom veľké šťastie

Podľa informácií svoju stávku uzatvoril v jednej z pobočiek Tiposu na Záhorí v deň, keď sa losovalo. Vyplnil šesť hracích polí, pričom si zvolil aj doplnkovú hru EUROMILIÓNY JOKER. Za svoje podanie zaplatil obsluhe 9,50 eura. To ešte nevedel, čo ho čaká.

V súťaži boli vyžrebované čísla 3, 11, 19, 22, 23, 28 a 29, powerballové číslo bolo 6. V jednom z jeho ticketov si tipol práve tieto čísla, vďaka čomu sa tento Slovák stal výhercom, a teda rovno aj milionárom. Len pre predstavu, šanca na výhru v hre Euromilióny je 1:25 635 288. Tomu teda hovoríme poriadne šťastie.

Slovák sa stal milionárom
Shutterstock

„Je pre mňa veľkým potešením zablahoželať výhercovi k úžasným siedmim euromiliónom. V TIPOSe plníme naše poslanie, ktorým je prinášať radosť z hier a výhier. Veríme, že každá výhra, či už menšia alebo miliónová, prinesie výhercovi len pozitívne zmeny a novú životnú etapu plnú radosti,“ hovorí Peter Deďo, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ národnej lotériovej spoločnosti TIPOS.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.