Slovák si objednal lampu z internetového obchodu. Po dvoch týždňoch čakania mu prišlo toto

Niekedy sa naozaj neoplatí riskovať.

Zdroj: Shutterstock

Objednávať tovar z menej známych eshopov so sebou nesie značné riziká a človek si nikdy nemôže byť úplne istý, čo mu vlastne príde domov. Môže to byť super vec, ktorá bude slúžiť roky, ale stále je tu šanca, že sa z toho vykľuje šmejd, za ktorý ti už peniaze nikto nikdy nevráti. Oplatí sa do toho vôbec ísť? Niektorí by povedali, že nie, ale očividne do tejto kategórie nespadajú všetci.

Sú ľudia, ktorí sa nechajú nachytať, a úprimne, v niektorých prípadoch im to nemožno mať za zlé. Stránka vyzerá dôveryhodne, obrázok je pekný, cena tiež nenasvedčuje, že ide o lacnú haraburdu pôvodne z ázijského eshopu, a tak si človek povie, že to predsa len skúsi. Podobne na tom bol aj tento Slovák, ktorý však svoje rozhodnutie veľmi trpko oľutoval. 

Lampu, ktorá mu prišla, mohol rovno hodiť do koša

„Dobré ránko. Posielam vám môj podarený nákup – predstava verzus realita. Na zaplakanie. Dodanie trvalo dva týždne a ešte aj prišiel takýto šmejd,“ napísal Slovák anonymne na facebookovú stránku Zlé služby, ktorej názov ti napovie, čo na nej asi možno čakať. Zatiaľ čo ostatné svietidlá sa na stránke pohybujú v cenovej relácii od 50 do takmer 300 eur, tento konkrétny exemplár stál len 11 eur. A bolo to teda znať.

Od Vás: 🤣🤣🤣Dobre ránko, posielam vám na podarený nákup z vivrehome.sk predstava vs. Realita 🤦‍♀️ na zaplakanie, dodanie trvalo vyše 2 týždňov a ešte prišiel takýto smejdZle Sluzby

Posted by Zlé služby on Saturday, September 11, 2021

Asi to netreba veľmi rozpitvávať. Produktová fotka a lampa, ktorú si po štrnástich dňoch zákazník (vtedy možno ešte natešene) vybalil zo škatule, sa na seba podobajú asi ako Miloš Zeman s Bradom Pittom. Šikovnejšie dieťa by niečo podobné zbúchalo dohromady aj zo šnúrky od topánok a prázdnej rolky od toaletného papiera a možno by to aj tak vyzeralo lepšie.

Z komentárov vyplynulo, že toto nie je ojedinelý prípad. „Z tejto stránky som si objednávala nočné stolíky a ten hnus, čo mi prišiel domov, sa ani nedá opísať. Obyčajná neopracovaná drevotrieska, z ktorej všade trčali triesky. Hneď po rozbalení som volala na zákaznícky servis,“ píše svoju skúsenosť používateľka Veronika. A čo ty? Mal si už niekedy podobnú skúsenosť s nákupom z internetu? 

Zdroj: Zlé služby / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
5
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 fotografií skrývajúcich emotívne príbehy, ktoré ti vyčarujú úsmev na tvári


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME