Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Návšteva erotického privátu nie je vec, ktorou by sa chlap dobrovoľne pochválil (pokiaľ nejde o prvoplánového sukničkára v bare s tromi promile alkoholu v krvi) a to posledné, čo chce, je aby sa o nej dozvedel celý internet. Lenže vesmír má veľmi nekorektný zmysel pre humor a niekedy zariadi, že sa presne toto stane.

Svoje o tom vie aj zatiaľ ešte neznámy Slovák, ktorý sa v predvianočnom čase rozhodol odmeniť a do podniku takéhoto charakteru zavítal. S výsledkom bol očividne spokojný a slečny mu natoľko pomotali hlavu, že si pri odchode zabudol skontrolovať, či má všetko. A nemal. V nemenovanom bratislavskom bordeli si zabudol hodinky a pravdepodobne si myslel, že ich už nikdy neuvidí.

To však ešte netušil, že dobro na Slovensku ešte nestihlo celkom vykapať a že sa stále nájdu poctiví nálezcovia, ktorí chcú stratené veci vrátiť pôvodným majiteľom. Jedným z nich je aj Tibor. Hodinky v podniku našiel, odkúpil ich od ťažko pracujúcej slečny za 35€ a na facebookovom bazáre Apple produktov sa snažil dopátrať k ich vlastníkovi.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1449121291918762&set=gm.1735708416562022&type=3&theater&ifg=1

„Hľadám majiteľa Apple Watch 2, ktorý si ich nechal v bratislavskom privátnom bordeli,“ píše Tibor vo svojom príspevku. „Náramok je veľkosť M/L, nárokujem si na odmenu vo výške 35 eur, lebo za toľko mi ich tá slečna predala. Neboj, žena sa o tom nedozvie. Ak si si ich spoznal a položil na nočný stolík, kým si si išiel užívať, tak ma kontaktuj.“ (pozn. autorky – pôvodné znenie inzerátu bolo upravené, aby spĺňalo morálne normy prudérnej Slovače)

Ľudia sa na príspevku dobre bavili

Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories / Facebook
Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories / Facebook
Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories / Facebook
Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories / Facebook

V komentároch sa vyskytlo hneď niekoľko ľudí, ktorí tvrdili, že hodinky patria im. Či je však niekto z nich skutočne majiteľom, je otázne. Najmä ak vezmeme do úvahy, že Tibor vlastne ponúka Apple smart hodinky za veľmi, veľmi prijateľnú sumu a špekulanti si túto príležitosť určite nenechajú ujsť. Či si teda hodinky napokon nájdu cestu domov, je vo hviezdach.

Zdroj: Apple bazar SK / CZ – iPhone, iPad, iPod, Mac and Accessories / Facebook


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje