Slovák v rakúskom Mödlingu kradol bicykle, skončil za mrežami

Kradnuté bicykle predával na Slovensku, priznal sa k dvadsiatim takýmto skutkom.


V dolnorakúskom meste Mödling chytili 22-ročného Slováka, ktorý je podozrivý zo sériového kradnutia bicyklov. Mladík sa mužom zákona priznal k dvadsiatim takýmto skutkom. Ulúpenú korisť mal podľa polície predávať na Slovensku. Informovala o tom v piatok agentúra APA.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Rakúska tlačová agentúra spresnila, že mladého muža polícia zadržala ešte 13. septembra. Pri vypočúvaní vyšlo najavo, že po mladíkovi je vyhlásené pátranie pre viacero prípadov krádeží bicyklov. Okrem toho policajti pri zadržaní v jeho batohu našli nástroje, ktoré používal pri týchto činoch.

Celkovo 20 takýchto skutkov mal Slovák podľa svojho priznania spáchať od začiatku augusta do 13. septembra vo Viedni a jej okolí. Podľa APA je muž momentálne vo väznici vo Viedenskom Novom Meste (Wiener Neustadt).


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA