Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Slovák v slipoch si vystrelil z používateľov headsetu od Apple. Video sa stalo virálom

Komický výjav mnohí považujú za autentickú vec.


Headset zmiešanej reality od spoločnosti Apple, ktorý nesie názov Apple Vision Pro, sa už v dobe svojho ohlásenia stal vďačným terčom vtipov. Jeho premiéra v USA nám dodala ďalšiu kopu komediálneho obsahu vďaka bizarným videám ľudí, ktorí toto zariadenie používajú na verejnosti.

Tieto výjavy inšpirovali slovenského tvorcu kevinvelky k tomu, aby natočil video, v ktorom si uťahuje z tých, ktorí sa s novou technologickou hračkou musia predvádzať na verejnosti. V uliciach Prahy vznikol krátky klip zachytávajúci Kevina, ako prechádza cez priechod pre chodcov oblečený len v slipoch. Intenzívne gestikuluje a na hlave má čosi, čo niekomu môže pripomínať Apple Vision Pro.

V komentároch pod videom môžeme vidieť, že mnohí ľudia si nevšimli, že v skutočnosti nejde o Vision Pro – Kevin má na tvári okuliare určené na zimné športy. Komentujúci nariekajú, že takéto správanie veľa hovorí o chybách v našej spoločnosti a obávajú sa o budúcnosť ľudstva skazeného technológiami. Všetci sa zhodneme, že väčším rizikom pre spoločnosť sú ľudia schopní uveriť hocičomu, čo nájdu na internete…


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.