Slovák zaparkoval v Nemecku na mieste pre invalidov. Mladý vozičkár mu uštedril príučku!

Hádam si z toho našinec zoberie nejaké ponaučenie do budúcnosti

Keď sa prejdeme po ktoromkoľvek väčšom či menšom slovenskom meste, tak síce nezistíme, kam presne putujú naše dane, no rozhodne neprehliadneme fakt, že sedemdesiat percent našich šoférov pravdepodobne robilo skúšky na vodičský preukaz vo veterinárnej ambulancii. Lebo úprimne povedané, aj na konskú riť je krajší pohľad, ako na výsledok parkovacích schopností niektorých expertov. No keďže žijeme v dvadsiatom prvom storočí a pohyb medzi rôznymi krajinami nie je nijako obmedzený výškou ľudského IQ a umením trafiť sa medzi dve biele čiary, tak takýto znalci môžu slobodne vykročiť do sveta a robiť nám hanbu.

© Marko Kopić

No fešák z našej prekrásnej rodnej domoviny na úpätí Tatier, ktorý sa rozhodol deportovať svoje ctené pozadie do Nemecka a zaparkovať na mieste pre vozičkárov, ju urobil najmä sebe. Možno to bol len jednorázový skrat, možno mu črevo skrúcalo do všetkých možných svetových strán a keby tam nebol to auto šupol, možno by musel vyhodiť nohavice a ísť tepovať šoférovo sedadlo a to by ho vyšlo drahšie ako pokuta za nesprávne parkovanie. Možno… No možno to bol skrátka úplný idiot, ktorý kdesi pod mamkinou sukňou nadobudol pocit, že mu patrí svet a pravidlá cestnej premávky preňho neplatia. Kto vie?

© Marko Kopić

Ja rozhodne nie, no čo viem určite, je fakt, že na svoju návštevu Stuttgartu len tak rýchlo nezabudne. Hoci kvôli svojmu prešľapu nemal potýčku s mužmi zákona, jeho čin neostal bez povšimnutia. Okoloidúci mladík na vozíčku (áno, uvedomujem si ako hlúpo to znie a dúfam, že sa to nikoho nedotkne, ale slovo okolojazdiaci prosto neexistuje) zbystril, že na mieste pre postihnutých stojí auto so slovenskými poznávacími značkami, ktoré nemá žiadne označenie ani doklad o tom, že by jeho majiteľ bol invalid. A vôbec sa mu to nepozdávalo. Rozhodol sa teda uštedriť neohľaduplnému vodičovi poriadnu lekciu a auto mu trošku vyzdobiť. Bielou fixkou mu teda vydekoroval celú karosériu auta. A aký iný vzor by mu jeho chybu vysvetlil lepšie, ako niekoľko kreslených vozíčkarov…

© Marko Kopić

Myslíte si, že chlapec na vozíčku konal správne alebo podľa vás na vzniknutú situáciu reagoval prehnane? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch.

Zdroj: fenix-magazin.de
Titulná fotka: © Marko Kopić


Reagujte!
Grr Grr
23
Grr
Fuuj Fuuj
10
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
16
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
85
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 2

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Donald Trump plánuje vytvoriť vesmírne vojsko! Namiesto pochopenia sa stal vďačným terčom vtipov.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME