Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.12.2022
sk
Marína
cz
Květoslava
V spolupráci s Metrostav

Slovákom nechýba kreativita. Takto v našej výzve „dostavali“ most

Naši fanúšikovia sa opäť predviedli v dokresľovačke.


„Charles chcel vždy stavať mosty,“ znie legendárna hláška z filmu X-Men: Posledný vzdor, a pokiaľ si ako Charles, naša nedávna výzva bola pre teba ako stvorená. Na našom Facebooku si si totiž mohol dotvoriť most, ktorý sa týči ponad Åstfjord.

Tento most dnes už stojí, má úctyhodných 735 metrov a spolu s ďalšími dvoma tunelmi v Škandinávii predstavuje dodnes najväčšiu zákazku spoločnosti Metrostav. Výstavbu sprevádzali aj kuriózne momenty, napríklad keď pri razbe tunela narazili na vzácny nerast thulit, ktorý sa často používa v šperkoch.

Naši fanúšikovia s podobnými problémami, našťastie, bojovať nemuseli. Stačilo jediné – zapojiť kreativitu a dosýta sa vyblázniť. Presne to aj urobili a TOP 20-ku ich pozoruhodných výtvorov sme zozbierali v tomto článku. Poďme sa na ne teda pozrieť.

Takto vyzeral pôvodný obrázok:

DOKRESĽOVACIA VÝZVA:Je tu opäť vaša obľúbená dokresľovačka!Teraz môžete prejaviť svoje architektonické a inžinierske schopnosti a dokresliť most cez rieku.Skúste sa vyblázniť a ukázať svoju kreativitu… 😊

Posted by EMEFKA on Wednesday, August 10, 2022

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Bonus: „Ja som radšej spravil tunel pod vodou.“

Tak čo, našiel si v našom výbere aj svoj most? Ak nie, nezúfaj – čoskoro si možno postavíš vlastný a ten uvidia naozaj všetci.

Metrostav hľadá do tímu nových zamestnancov

V roku 2021 sa umiestnili na 4. mieste rebríčka najatraktívnejších zamestnávateľov v stavebníctve, a tak ťa možno poteší, že momentálne majú otvorených hneď niekoľko pracovných pozícií. Zaujať by ťa mohla ponuka stavebného prípravára juniora a seniora, ktorého prácou je zúčastňovať sa obchodných stretnutí, dohliadať na spracovanie cenovej ponuky, ako aj participovať pri výbere dodávateľov.

Pokiaľ ťa láka skôr práca v teréne, na vhodného uchádzača stále čaká aj pozícia stavbyvedúceho. Osoby, ktoré ich budú okupovať, sú pre realizáciu stavby kľúčové. Do ich kompetencie spadá organizácia stavebných prác, koordinácia subdodávateľov aj kontrola prác, ktoré boli vykonané niekým iným.

Tento obsah vznikol v spolupráci s Metrostav Slovakia a. s


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť