Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Slovenka Monika chcela masáž, namiesto toho dostala fotku pohlavného údu. A to nebolo všetko

V takýchto prípadoch sa treba obrátiť na políciu.


Fotografka Monika z Tomášova mala niekoľkomesačné problémy s pohybovým aparátom. Dlhší čas sledovala na sociálnej sieti istého maséra Romana, a preto ho neváhala kontaktovať. Keď si spolu začali písať, masér sa jej opýtal, či spolu niečo nenafotia a poslal jej nevhodné fotografie intímneho charakteru. O prípade informoval Nový Čas.

Najskôr jej poslal fotku nahých žien, čo považovala spočiatku za vtip. Nato jej poslal fotografiu svojho pohlavného orgánu. Sedenie okamžite zrušila, po čom si ju zablokoval. Nový Čas konfrontoval samotného maséra. „Neviem, nechcem sa k tomu vyjadriť,“ povedal pre Nový čas. „Napíšte tam, čo chcete. Ináč, tá pani mi volala nahnevaná, tak som sa jej ospravedlnil. Teda nevolala mi, my sme si písali. Ale tú konverzáciu nemám, lebo som ju vymazal,“ dodal.

Mal aj ďalšie problémy

Pred dvomi rokmi si na neho posvietila aj Slovenská komora fyzioterapeutov. „To bolo dávnejšie, kvôli reportáži na TA3. Nemám zdravotnú školu, ale idú po mne zo všetkých strán z dôvodu, že som veľmi známy a populárny. Mám advokáta, ktorý to za mňa rieši. Nie som chiropraktik, robím len korekciu pohybového aparátu,“ doplnil pre Nový Čas.

Vyjadrenie poškodenej si môžeš pozrieť v nasledujúcom videu

"Profesionálne" správanie pána Romana Farkaša. Je to "chiropraktik" z Energyflex. Alebo ako som nevyžiadane získala fotku jeho prirodzenia.Je to nezrelé, neprofesionálne a obťažujúce… Preto ďakujem za každé zdieľanie, kdekoľvek.Na ulici keď sa stretneme si tiež nevytiahnes z gati a neukazujes, tak prečo tu áno…Na otázky typu kde je fotka penisu že vo videu nieje, pogooglite na modrom konikovi.

Posted by Moni Kucharová – Fotografka on Friday, March 3, 2023

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.