Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Slovenka predávala tradičné syrové výrobky, ale aj pervitín. Jej biznis ukončila policajná akcia „Korbáčik“

Ďalšia neúspešná „slovenská podnikateľka".


O tom, ako sa skončil jeden „veľký syrovo-drogový biznis„, informuje v príspevku trenčianska polícia. Policajti odboru kriminálnej polície OR PZ v Považskej Bystrici v súčinnosti s príslušníkmi Pohotovostného policajného útvaru zo Žiliny vykonali dlhodobo pripravovanú protidrogovú akciu s krycím názvom „Korbáčik“, pri ktorej zadržali 32-ročnú ženu z Považskej Bystrice, ktorá sa venovala obchodovaniu s pervitínom.

Drogy predávala aj v stánku so syrovými výrobkami, ktorý donedávna prevádzkovala priamo pred jedným z obchodných domov v Považskej Bystrici. Pervitín podľa polície distribuovala minimálne od júla 2022 viacerým osobám z mesta Považská Bystrica a jeho okolia.

Neďaleko Bratislavy behá po lese kengura. Ako sa tam dostala?

Mohlo by ťa zaujímať:

Neďaleko Bratislavy behá po lese kengura. Ako sa tam dostala?

Koniec biznisu

Policajti pri domovej prehliadke zaistili plastové vrecko s obsahom svetlohnedej kryštalickej látky. Expertíznym skúmaním bola v tejto látke zistená prítomnosť metamfetamínu, pričom zo zaisteného množstva by bolo možné pripraviť minimálne 63 dávok drogy.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície OR PZ v Považskej Bystrici po vykonaní potrebných procesných úkonov a vyhodnotení zabezpečených dôkazov ženu obvinil z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. V prípade dokázania viny obvinenej hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje