Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Slovenka pripravila manželovi za neveru dokonalú pomstu. Bez jeho vedomia predala jeho milované auto

Nuž, zaslúžil si.


Do facebookovej skupiny HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov, ktorá motivuje k vyhľadávaniu ukradnutých vozidiel aj bežných ľudí, pribudol celkom zábavný príspevok. Zverejnil ho Štefan Farkaš, zakladateľ HAKA, a opísal v ňom telefonický rozhovor s manželkou istého Tomáša G.

Tá sa už nemohla pozerať na to, ako jej manžel vráža stále ďalšie a ďalšie peniaze do auta a oblbuje ním mladé dievčatá. A keďže auto bolo v skutočnosti jej, tak ho proste predala a manželovi o tom ani nepovedala. „Keď Vám bude písať alebo volať môj manžel Tomáš G.j.oš, že mu ukradli auto, kašlite na neho a nič nezverejňujte,“ napísala žena Farkašovi.

Shutterstock

„Po prvé, to auto bolo napísané na mňa a bolo zaplatené z mojich peňazí. On na ňom iba jazdil. Po druhé, máme dve deti a on to auto iba stále tuninguje, a to už má 44. Stojí to peniaze a potrebujem peniaze pre rodinu, nie pre jeho machrovačky pre mladé baby.“

Odplata za neveru

Dodala tiež, že najviac ju rozzúrilo, že jej muž bol na nejakom zraze a zabudol vypnúť kameru. Na kamere síce nič vidieť nebolo, ale zvuk bol zapnutý. „Ten kretén tam nejakej ču*ke tvrdil, že má 30 a je slobodný. Vyhučal jej tam dieru do hlavy a potom (podľa zvukov) aj inde…

Takže až bude volať a písať, odkážte mu, nech ide však viete kam a že má veci u materi. Kretén. Majte pekný víkend a ďakujem. Teraz môže baliť baby na električku, socka…“ Tento spôsob pomsty členov skupiny poriadne pobavil a viacerí sa vyjadrili, že muž si za svoje správanie nič iné ani nezaslúžil.

Shutterstock

Pokračovanie príbehu

Vo facebookovej skupine HAKA – Hľadá sa auto, krádeže automobilov sa o pár hodín objavil ďalší príspevok. Tentokrát malo ísť o reakciu manžela Tomáša, po ktorej nasledovalo vysvetlenie celej situácie. Administrátor Štefan Farkaš priznal, že týmto fiktívnym príbehom, ktorý mal verejnosť pobaviť, chcel upriamiť pozornosť na niečo iné ako na vojnu alebo koronavírus. Či sa mu to podarilo, môžeš posúdiť sám v komentároch.

Príbeh je vlastne odrazom života, kde sa občas musí zabojovať, aj keď to strašne bolí. Ono láska, teda tá skutočná, bolí zo všetkých bolestí najviac. Pretože keď milujete naozaj, zažívate občas aj krásne alebo aj, žiaľ, hrozné chvíle,“ napísal na Facebooku. Veríme, že si sa pri tomto príbehu aspoň na chvíľu odreagoval aj ty.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť