Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Mladý slovenský talent, ktorý v internetovom svete vystupuje pod pseudonymom Nasratá žena, ťa svojimi rýmami určite rozveselí. Svoj talent so slovíčkami začala pred pár rokmi predvádzať na instagrame a facebooku a tento rok k svojim online platformám pridala aj youtube. 

Spočiatku slovenské sociálne siete obohacovala krátkymi veršami o radostiach a starostiach z každodenného života bežnej ženy 21. storočia a jej ostrovtipné básničky nešetrili nikoho. Hlavne nie chlapov. Jej výstižné myšlienky si rýchlo získali srdcia mnohých.

Na svojom facebooku má dnes viac než 30 000 fanúšikov. Začať do svojich básničiek pridávať melódiu bolo preto len ďalším logickým krokom, ktorý záhadná Nasratá žena mohla spraviť.       

A tak si začiatkom februára tohto roka založila konto na youtube, kde jej noví fanúšikovia začali len a len pribúdať. Vzala hudbu z hitu Dance monkey od austrálskej speváčky Tones and I a pridala vlastný text. Jej počin zožal veľký úspech a v komentároch pod videom nechýbali ódy na jej talent a originalitu. Ľudia si vyslovene žiadali ďalší hit z jej dielne.  

Nasratá žena na seba nenechala dlho čakať a svetu predstavila ďalšie video. Tentoraz na hudbu Good as hell od speváčky Lizzo zložila text s témou volieb, ktoré sa konali pred pár týždňami. A jej počin opäť zožal veľký úspech.  

Videá na tému koronavírusu

Aj Nasratá žena nabehla na vlnu aktuálnych udalostí. Vo svojej verzii Don’t start now od speváčky menom Dua Lipa sa venuje aktuálnej situácii a problémom, ktoré nám spôsobuje koronavírus.  

Jej najnovší počin s názvom Karanténa uzrel svetlo sveta len včera, no za jeden deň si ho pozrelo viac než 40-tisíc ľudí. Nasratej žene prajeme do budúcna ešte veľa kreativity! 🙂 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť