Slovenka s pseudonymom Nasratá žena ti počas karantény zdvihne náladu svojou hudbou

Aktuálne spoločenské témy a populárna hudba idú skvele dokopy

Zdroj: Nasratá Žena / youtube.com

Mladý slovenský talent, ktorý v internetovom svete vystupuje pod pseudonymom Nasratá žena, ťa svojimi rýmami určite rozveselí. Svoj talent so slovíčkami začala pred pár rokmi predvádzať na instagrame a facebooku a tento rok k svojim online platformám pridala aj youtube. 

Spočiatku slovenské sociálne siete obohacovala krátkymi veršami o radostiach a starostiach z každodenného života bežnej ženy 21. storočia a jej ostrovtipné básničky nešetrili nikoho. Hlavne nie chlapov. Jej výstižné myšlienky si rýchlo získali srdcia mnohých.

Na svojom facebooku má dnes viac než 30 000 fanúšikov. Začať do svojich básničiek pridávať melódiu bolo preto len ďalším logickým krokom, ktorý záhadná Nasratá žena mohla spraviť.       

A tak si začiatkom februára tohto roka založila konto na youtube, kde jej noví fanúšikovia začali len a len pribúdať. Vzala hudbu z hitu Dance monkey od austrálskej speváčky Tones and I a pridala vlastný text. Jej počin zožal veľký úspech a v komentároch pod videom nechýbali ódy na jej talent a originalitu. Ľudia si vyslovene žiadali ďalší hit z jej dielne.  

Nasratá žena na seba nenechala dlho čakať a svetu predstavila ďalšie video. Tentoraz na hudbu Good as hell od speváčky Lizzo zložila text s témou volieb, ktoré sa konali pred pár týždňami. A jej počin opäť zožal veľký úspech.  

Videá na tému koronavírusu

Aj Nasratá žena nabehla na vlnu aktuálnych udalostí. Vo svojej verzii Don’t start now od speváčky menom Dua Lipa sa venuje aktuálnej situácii a problémom, ktoré nám spôsobuje koronavírus.  

Jej najnovší počin s názvom Karanténa uzrel svetlo sveta len včera, no za jeden deň si ho pozrelo viac než 40-tisíc ľudí. Nasratej žene prajeme do budúcna ešte veľa kreativity! 🙂 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Počas karantény v Španielsku si vyšiel na prechádzku muž v kostýme Tyranosaura rexa

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME