Slovenka si objednala respirátory za 140 eur. Obsah balíčka ju nemilo prekvapil

Tomuto sa hovorí človek bez chrbtovej kosti.

Zdroj: Shutterstock.com

Dnes sa vo viacerých skupinách objavil príspevok, v ktorom sa Slovenka Martina rozhodla s ostatnými zdieľať svoje rozhorčenie. V dobrej viere, že bude chrániť seba aj ostatných, si objednala na internete respirátory. Tie mali byť podľa jej slov v hodnote 140 eur. Obsah balíčka sa však ani trochu nezhodoval s tým, čo si kúpila.

Koronavírus evidentne ukazuje, aký je charakter mnohých ľudí. Buď vidíme momentálne hrdinov, ktorí podporujú zdravotníkov, pomáhajú šitím rúšok alebo iným spôsobom robia dobro, alebo vidíme ľudí bez chrbtovej kosti.

Ľudia, ktorí parazitujú na kritickej situácii

Ide o tých, ktorí sa rozhodli za nehorázne ceny predávať rúška, respirátory a iné momentálne veľmi nutné prostriedky. Už keď si myslíš, že niekto horší neexistuje, tak, hľa, príspevok od pani Martiny je toho dôkazom. Objednala si totiž respirátory, za ktoré podľa jej príspevku zaplatila 140 eur, no to, čo jej prišlo v obálke, ju rozhodne nepotešilo.

Po otvorení balíčka totiž prišla na to, že si kúpila poriadne drahú dózu. Namiesto sľúbených respirátorov totiž bola v obálke iba prázdna dóza. Pôvodný príspevok dotyčnej už nie je dostupný, lebo ho zrejme zmazala. Je však samozrejmé, že sa začal šíriť vo viacerých skupinách na internete.

Počin hodný trestného oznámenia

V pôvodnom príspevku oklamaná Martina napísala: „Slečna, neželám vám nič zlé, ale na karmu verím.“ Viacerí ľudia však pod príspevkom odporúčali, aby túto vec riešila s policajtmi. To už je, samozrejme, na Martine, či sa rozhodne veriť v to, že tú osobu polapí karma, alebo to bude riešiť políciou. Rozhodne sa však viac podobných prípadov vyplaví postupom času.

Reagujte!
Grr Grr
53
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
6
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Situácie, keď je lepší nápad držať jazyk za zubami

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME