Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Slovenská exfarmárka podstúpila náročnú operáciu. Toto odkazuje svojim fanúšikom

Takúto zmenu čakal asi málokto.


Toto by asi čakal málokto. Ako informujú Topky, víťazka pätnástej Farmy, dnes už exfarmárka Lucia Gašparíková, podstúpila náročnú operáciu prsníkov. Zatiaľ čo si veľa žien dáva svoje prednosti zväčšovať, ona sa ich rozhodla zmenšiť a má k tomu veľmi dobrý dôvod. Takýto odkaz poslala svojim fanúšikom.

Nedávno uviedla, že neplánuje žiadne výmeny, ale chce sa ich zbaviť úplne. Chce návrat do prirodzeného stavu. „Nejdem meniť imploše za menšie, idem ich vybrať a vrátiť sa k prirodzeným. Samozrejme aj s modeláciou, takže budú také, akoby som mala znova 20 rokov. Dôvody čoskoro zhrniem vo videu, prosím o trpezlivosť,“ hovorila prednedávnom.

Samozrejme, má aj svoj dôvod, prečo sa tak rozhodla. Je ním zlá skúsenosť s operáciami pŕs. Ako vysvetlila, v minulosti mala dve spackané operácie, doktor jej hneď nasľuboval ďalšie úpravy. „Pán akože uznávaný pl. chirurg mi sľuboval nápravu asymetrie/poklesu jedného z prsníkov a vkladal mi údajne najdrahšie implantáty, ktoré sa nikdy nebudú vlniť… A mnoho ďalšieho… K tomu sa pridružili aj iné faktory, prečo som sa rozhodla ich nadobro odstrániť, ale o tom neskôr,“ vysvetlila.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

Po svojej operácii sa prihovorila svojim fanúšikom, ktorým povedala bližšie info o priebehu. „Kamaráti, žijem. Operácia vraj trala dlho, viac zatiaľ neviem. Po prebudení z operácie som prespala 11 hodín v kuse, to sa mi ešte nestalo.

Oproti 2 predošlým operáciám, kedy mi boli implantáty vkladané, sa cítim neporovnateľne lepšie, žiaden tlak na hrudi, žiadna extrémna bolesť. Mám pocit ľahkosti, aj napriek ranám, obväzom a poznaniu, že som pozašívaná skrz naskrz,“ píše na svojom Instagrame.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.