Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Slovenská influencerka Ráchel je v slzách. Stretla sa s Tomym, má strach a kvôli bezpečiu sa sťahuje

Ráchel pred odchodom do zahraničia čakalo stretnutie s Tomym.


Pred pár týždňami sa influencerke stala hrôza, ktorá si myslela, že sa jej nikdy nestane. Jej expriateľ Tomy Kotty ju kvôli problémom s alkoholom týral. Hodil ju do vane, kopal ju a fackal. Zdemoloval jej byt a dokonca ju škrtil pred jeho vlastnou mamou.

Prípad prevzal do rúk aj generálny prokurátor Žilinka, ktorý sľúbil, že celá vec bude dôkladne prešetrená. Ráchel kvôli bezpečiu na pár dní odcestovala do zahraničia, no ešte predtým ju čakalo stretnutie s Tomym.

Instagram @rachellkka / EMEFKA

O všetkom nahrala príbehy na Instagrame pri tom, ako sa sťahovala: „Je to tu také divné. Je to prvý byt, v ktorom som bývala sama, a nikdy som si nevedela predstaviť, že by som z toho bytu mala odísť,“ začína. Influencerka dodáva, že sa jej v byte stali hrozné veci a štve ju, že nechala niekoho zničiť dobrú energiu bývania.

„Odchádzam teraz do nového bytu, kvôli tomu, že je to v bezpečnej budove, je tam kamerový systém a nedostane sa tam nikto, kto tam nebýva. V tejto budove som kontrolu nemala, necítila som sa tu bezpečne, a práve preto odchádzam“, rozpráva v príbehoch na svojom Instagrame.

Mohlo by ťa zaujímať:

Influencerka Ráchel si prechádza peklom: „Ťahal ma za vlasy po celom byte, kopal ma, fackal a nadával do k*riev“

„Viem, že by som tu už nemohla ostať, pretože stále keď som sa vracala domov, som sa hrozne cítila a mala som strašný strach. Vtedy ako zdemoloval byt, tak v sobotu večer som bola u kamarátky, vracala som sa domov, tak som volala s kamoškou, ak by tam náhodou bol,“ pokračuje.

„Otvorila som dvere, bolo tam zasvietené a ja som začala tak vrieskať, že mi až zvonilo v ušiach. On mi povedal iba to, že mi priniesol kľúče, a tak aj bolo. Teraz vždy keď idem domov, tak mám strach, že sa bude toto diať a vždy sa bojím otvoriť dvere. Toto je ten najhorší pocit na svete,“ dodáva so slzami v očiach.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.